Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zajęcia pozalekcyjne

Szczegóły

Koła przedmiotowe i zainteresowań,
programy własne, zajęcia wyrównawcze
realizowane w naszej szkole
w roku szkolnym 2019/2020

 

Lp.

Rodzaj zajęć pozalekcyjnych

Termin zajęć  Nr
sali
Nauczyciel prowadzący
1 Koło plastyczne Czwartek
15.25-16.10 
A 01

Joanna Strumidło-Urbanek

2  Koło plastyczne dla kl. II d Piątek
14.30-15.15 
A 4 Joanna Strumidło-Urbanek
3  Koło zainteresowań „Wiem więcej” dla kl. III a
Poniedziałek
15.25-16.10
 A 2

Genowefa Pogorzelska

 4  Koło teatralne Wtorek
16.15-17.00 
A 2 Genowefa Pogorzelska
5  Zajęcia muzyczno-rytmiczne dla kl. I d
 Wtorek
15.15-16.10
A 4

Ewa Matyjek

 6  Zespół wokalny dla kl. I-III Poniedziałek
15.15-16.10
A 29 Ewa Matyjek
7  Koło edukacji matematycznej dla kl. III c  Poniedziałek
11.40-12.25
A 02

Bogusława Szmigielska

 8  Koło edukacji polonistycznej dla kl. III c Poniedziałek
12.40-13.25
A 15 Bogusława Szmigielska
9  Koło plastyczne „Kolorowa głowa” dla kl. Ia  Czwartek
14.30-15.15
A 12

Edyta Salamon

10 Koło matematyczne - klasa I b Poniedziałek
10.40-11.25
A 1 Ewa Szyszczyńska
11 Koło matematyczne - klasa III b Piątek
10.40-11.25
A 13 Beata Chmurska
12  Koło zainteresowań „Pięknie czytam, piszę i liczę” dla kl. I e Poniedziałek
15.25-16.10 
A 3 Elżbieta Bysyngier
13  Koło zainteresowań „Skierniewice moje miasto”
dla kl. II a
 Wtorek
15.25-16.10
A 7 Anna Pońska-Nowak
14  Koło rozwijające logiczne myślenie dla kl. II b  Środa
15.25-16.10
A 1 Izabela Kocęba
15  Koło kreatywnych uczniów „Nuda się nie uda”
dla kl. II c
 Wtorek
14.30-15.15
A 7 Kozłowska Anna
– w zastępstwie Małgorzata Kobierska
16  Koło ortograficzne dla kl. II e  Czwartek
15.25-16.10
A 2 Małgorzata Majka
17  Koło zainteresowań „Palcem po mapie” dla kl. III d
Piątek
15.25-16.10 
A 13
Ewa Krokocka
18  Koło ortograficzne dla kl. III e
 Wtorek
8.00-8.45
A 3 Dorota Pawłowska
19  Koło z  języka angielskiego dla kl. II
 Wtorek
15.15-16.10
A 1 Aleksandra Gąsecka
20  Koło matematyczne dla kl. V
Środa 8.50-9.35  A 20
Aneta Dobrowolska
21  Koło misyjne
 Czwartek 12.40-13.25 A 15
Urszula Pawlak
22  Koło informatyczne

 Środa
15.25-16.10

A 03 Roman Czyżewski
23  Koło turystyczne
 Środa
15.25-16.10
A 28 Tomasz Chadamik
24  Zespół wokalny

Środa
15.25-16.10 

A 29 Justyna Podkoń
25  Koło artystyczne  Czwartek
13.40-14.25

A 5

Iwona Tartanus

26  Koło artystyczne Piątek
13:40-14:25 
A 5 Iwona Tartanus
 27  Koło  przyrodnicze  Piątek 13:40-14:25 B 1

Wojciech Frączek

28  Koło  przygotowujące do udziału w konkursach geograficznych  Piątek 14:30-15:15  B 1 Wojciech Frączek
 29  Koło z języka angielskiego Piątek 8:00-8:45   B 6

Agnieszka Jelonek – Krupińska

 30  Koło przygotowujące do egzaminu z języka polskiego Czwartek 13:40-14:25   B 2 Agnieszka Komorowska
 31  Koło chemiczne Środa 14:30-15:15  B 19 Ilona Koziarska
32  Koło chemiczne  Środa 15:25-16:10  B 19 Ilona Koziarska
 33  Koło języka angielskiego  Wtorek 14:30-15:15 B 8 

Agnieszka Kroc

 34  Koło przygotowujące do egzaminu z języka polskiego  Poniedziałek 13:40-14:25  B 7 Paulina Król
35  Koło przygotowujące do egzaminu z języka polskiego Czwartek 14:30-15:15   B 7 Paulina Król
 36  Koło języka rosyjskiego Piątek 13:40-14:25   B 9

Violetta Kutkowska   

37  Koło języka rosyjskiego  Piątek 14:30-15:15  B 9 Violetta Kutkowska  
 38  Koło chemiczne Czwartek 14:30-15:15   B 19

Barbara Kwiatkowska  

39  Koło chemiczne Czwartek 15:25-16:10   B 19 Barbara Kwiatkowska 
 40  Koło języka polskiego Poniedziałek 15:25-16:10   B 10

Elżbieta Łopatka

41  Koło języka polskiego Czwartek 14:30-15:15   B 10 Elżbieta Łopatka
 42  Koło języka niemieckiego  Piątek 13:40-14:25  B 9

Maria Pluta   

43  Koło języka niemieckiego  Piątek 14:30-15:15  B 9 Maria Pluta  
 44  Zespół wokalny  Wtorek 14:30-15:15  B 15

Magdalena Radek

45  Zespół wokalny  Wtorek 15:25-16:10  B 15 Magdalena Radek
 46  Koło języka angielskiego Czwartek 14:30-15:15  B 8

Stopińska Justyna

47  Koło języka angielskiego  Czwartek 15:25-16:10 B 8 Stopińska Justyna
 48  Koło geograficzne  Poniedziałek 15:25-16:10  B 1

Beata Zawadzka

49  Koło geograficzne Wtorek 13:40-14:25   B 1 Beata Zawadzka
 50  Koło przygotowujące do egzaminu z języka polskiego  Poniedziałek 15:25-16:10  B 6 Iwona Zdun
51  Koło przygotowujące do egzaminu z języka polskiego  Środa 14:30-15:15  B 10  Iwona Zdun
52  Koło programistyczne dla kl. VI środa
14.30 - 16.00
B 17 Artur Błażejewski
53  Koło programistyczne dla kl. VII-VIII  Wtorek 15:25-16:10 B 23

Witold Kostrzewski

54  Koło programistyczne dla kl. VII-VIII Środa 16:15-17:00 B 23 Witold Kostrzewski
55  Koło języka angielskiego Poniedziałek 13:40-14:25 B 23 Janusz Puszcz
56  Koło sportowe Środa 16:15-17:00 B gim Jolanta Doruchowska

 

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

 

1 Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Poniedziałek
15.25-16.10
Gr. I

Wtorek
15.25-16.10
Gr. II

Środa
15.25-16.10
Gr. III

13 Beata Chmurska
2 Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Wtorek
12.40-13.25
Gr. I

Czwartek
15.25-16.10
Gr. II

12 Salamon Edyta
3 Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Środa
9.50-10.35
Gr. I

Środa
12.40-13.25
Gr. II

Środa
15.25-16.10
Gr. III

5 Anna Słomkowska-Fal
4 Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

 wtorek
11.40-12.25
Gr. I
(co 2 tydz.)

wtorek
14.30-15.15
Gr. II
(co 2 tydz.)

czwartek
13.40-14.25
Gr. III

piątek
13.40 - 14.25

 

 

 

 

 

 

 

B 22

Urszula Pokora
5 Zajęcia kształtujące kompetencje emocjonalno-społeczne

Czwartek
12:40-13:25
Klasa IV B

Piątek
14:30-15:15

7 Iwona Tartanus
6 Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

Poniedziałek
13.40 - 14.25

gab. ped. Małgorzata Morawska

 

 

 

 

   
© ALLROUNDER