Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Stypendyści

Szczegóły

Uczniowie, którzy otrzymali stypendium
w II semestrze 
roku szkolnego 2017/2018

 Klasy IV-VII, II-III gim

Lp. Nazwisko i imię  Klasa Średnia
1 Laska Julia 6B 5,64
Świerczyński Marcin 5B 5,64
Kubik Maja 5B 5,64
Urbaniak Amelia 6B 5,55
Kraszewska Aleksandra 6D 5,45
Szustakowska Lena 5C 5,45
Klucznik Amelia 7B 5,43
Białkowski Franciszek 3B gim 5,39
Szymańska Urszula 7A 5,36
10  Konopacka Maja 7A 5,36
11  Kurlikowska Wiktoria 7A 5,36
12  Rybus Michalina 7A 5,36
13  Podkański Filip 5B 5,36
14  Krupińska Maria 5B 5,36
15  Matyjek Aleksandra 5C 5,36
16  Skorłutowska Wiktoria 4F 5,36
17  Tomczyk Maciej 3B gim 5,33
18  Woźniak Robert 3B gim 5,33
19  Olczyk Malwina 6D 5,27
20  Dolecki Michał 5A 5,27
21  Matuszewski Kacper 4B 5,27
22  Ośko Amelia 4E 5,27
23  Murgrabia Jagoda 4E 5,27
24  Pachecki Krzysztof 2A gim 5,21
25  Szkup Konrad 6C 5,18
26  Kasumović Ivo 6D 5,18
27  Bakalarska Estera 5B 5,18
28  Marat Nikola 5B 5,18
29  Gierach Natalia 4C 5,18
30  Stachecki Jakub 4E 5,18
31  Skowron Magdalena 3A gim 5,17
32  Skręta Aleksandra 3A gim 5,17
33  Piwowaron Michalina  7B 5,15
34  Domasat Natalia 7B 5,15
35  Rolewska Julia 7A 5,14
36  Kądzioła Martyna 3C gim 5,12
37  Skręta Julia 6A 5,09
38  Wójcik Zuzanna 6B 5,09
39  Witczak Natalia 6D 5,09
40  Chadamik Maksymilian 5B 5,09
41  Bielecka Lena 5C 5,09
42  Dziąg Magdalena 4A 5,09
43  Pietrzyk Alicja  4A 5,09
44  Krzętowski Nikodem 4B 5,09
45  Matulski Maciej 4C 5,09
46  Meszka Martyna 4C 5,09
47  Jachimowski Tomasz 4D 5,09
48  Szczęsny Michał 4D 5,09
49  Skręta Patryk 2B gim 5,08
50  Michalska Justyna 2A gim 5,07
51  Gmerek Kamil 2A gim 5,07
52  Klepaczka Maciej 7B 5,07
53  Wacławek Julia 7B 5,07
54  Stachecki Piotr 7B 5,07
55  Pawlik Natalia 7B 5,07
56  Fal Adrianna 3A gim 5,06
57  Klepaczka Kinga 3A gim 5,06
58  Marsop Wiktoria 3C gim 5,00
59  Jachimowski Michał 7C 5,00
60  Więcek Alicja 4A 5,00
61  Medwid Michał 3A gim 4,67
Stypendia sportowe
Lp. Nazwisko i imię  Klasa  
Krupiński Michał 2B gim 4,92
Farej Magdalena 5A 4,91
Podrażka Wiktoria 5A 4,91
Rodziewicz Alicja 4A 4,82
Płotkowiak Mieszko 4A 4,73
Cegiełka Julia 4A 4,64
Sosnowski Miłosz 4E 4,45
Mirowski Oskar 4E 4,0
Chojecka Maja 5A 3,73
10  Przyżycki Jakub 5A 3,55
   
© ALLROUNDER