Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Super Talenty

Szczegóły

VII edycja Szkolnego Konkursu Super Talenty

Cele konkursu:
 - wyłonienie najbardziej uzdolnionych uczniów w danej kategorii
 - przyznanie tytułów mistrzowskich

Poziomy wiekowe:
 - kl. II - III
 - kl. IV - V
 - kl. VI-VIII

Kategorie (kl. II - III)
- SUPER UMYSŁ ŚCISŁY, SUPER HUMANISTA, SUPER PRZYRODNIK, SUPER ARTYSTA
Kategorie (kl. IV - V)
- SUPER MATEMATYK, SUPER HUMANISTA, SUPER LINGWISTA, SUPER PRZYRODNIK, SUPER INFORMATYK, SUPER PLASTYK, SUPER WOKALISTA, SUPER SPORTOWIEC
Kategorie (kl. VI - VIII)
- SUPER MATEMATYK, SUPER HUMANISTA, SUPER LINGWISTA, SUPER PRZYRODNIK, SUPER INFORMATYK, SUPER PLASTYK, SUPER WOKALISTA, SUPER SPORTOWIEC

Uczestnicy konkursu:
- uczniowie, którzy otrzymają nominację (kartę uczestnika konkursu)

Zgłaszanie uczniów do konkursu:
 - zgłoszenia dokonują nauczyciele danego przedmiotu lub wychowawca klasy w ciągu całego roku szkolnego

Wypełnianie karty uczestnika konkursu:
 - na karcie uczniowie wpisują konkursy z danego roku szkolnego, w których brali udział oraz sukcesy (zajęte miejsce, wyróżnienie)
 - wszystkie wpisy muszą być potwierdzone przez opiekuna ucznia

Nagrody:
- zwycięzcy na danym poziomie w każdej kategorii otrzymają nagrodę rzeczową.

Termin oddania karty:
połowa czerwca 2020 r.

                               Życzymy wszystkim uczestnikom powodzenia!

Pliki do pobrania:

- Pobierz regulamin konkursu

- Pobierz kartę uczestnika konkursu

 Nominowani uczniowie z klas II-III

SUPER UMYSŁ ŚCISŁY
Lp. Imię i nazwisko Klasa Nauczyciel/opiekun
1 Bartyś Jan
2b Izabela Kocęba
2 Cieślak Natalia  2e  Małgorzata Majka, 
Roman Czyżewski
3 Cieślak Oliwia 2e

Małgorzata Majka, 
Roman Czyżewski

4 Dudek Mikołaj 2e Małgorzata Majka
5 Oświeciński Olaf 2e Małgorzata Majka
6 Gmerek Agata 3a Genowefa Pogorzelska
7 Mozga Mateusz 3a Genowefa Pogorzelska
8 Szuszkowski Borys 3a Genowefa Pogorzelska
9 Gąsecki Tomasz 3b Beata Chmurska
10 Pawlik Filip 3b Beata Chmurska
11 Rokicki Jan 3b Beata Chmurska
12 Samuła Wiktor 3b Beata Chmurska
13 Urbaniak Szymon 3b Beata Chmurska
14 Wójcik Patryk 3b Beata Chmurska
15 Dziedzic Kacper 3c Roman Czyżewski
16 Łyżeń Borys 3c Bogusława Szmigielska

 

SUPER HUMANISTA
Lp. Imię i nazwisko Klasa Nauczyciel/opiekun
      1  Białkowska Natalia
   2b Izabela Kocęba
      2  Pilich Alicja    2b Izabela Kocęba
      3  Wojenka Bartosz    2c

Anna Pońska-Nowak,

Małgorzata Kobierska
      4 Cieślak Natalia    2e Małgorzata Majka
      5 Dudek Mikołaj    2e Małgorzata Majka
      6 Jabłońska Alicja    3a Genowefa Pogorzelska
      7 Rykalski Maciej    3a Genowefa Pogorzelska
      8 Łyżeń Borys    3c Bogusława Szmigielska

 

SUPER ARTYSTA
Lp. Imię i nazwisko Klasa Nauczyciel/opiekun
      1 Filipczak Anna    2b Izabela Kocęba
      2 Grotkowska Maria    2c

Anna Pońska-Nowak,

Małgorzata Kobierska

      3 Lisińska Józefina    2c

Anna Pońska-Nowak,

Małgorzata Kobierska
      4 Malesa Nikola    2c

Anna Pońska-Nowak,

Małgorzata Kobierska
      5 Nachaj Maja    2c

Anna Pońska-Nowak,

Małgorzata Kobierska
      6 Stefańska Lena    2c

Anna Pońska-Nowak,

Małgorzata Kobierska
      7 Dudek Amelia    2d Joanna Strumidło-Urbanek
      8 Sobolewska-Cleere Hanna    2d Joanna Strumidło-Urbanek
      9 Cieślak Natalia    2e Małgorzata Majka
    10 Cieślak Oliwia    2e Małgorzata Majka
    11 Kowalczyk Liliana    2e Małgorzata Majka
    12 Krzykacz Jagoda    2e Małgorzata Majka
    13 Czerwińska Martyna    3a Genowefa Pogorzelska
    14 Galanciak Antonina    3a Genowefa Pogorzelska
    15 Gmerek Agata    3a Genowefa Pogorzelska
    16 Jabłońska Alicja    3a Genowefa Pogorzelska
    17 Łopatka Lena    3a Genowefa Pogorzelska
    18 Majewska Dominika    3a Genowefa Pogorzelska
    19 Milczarek Małgorzata    3a Genowefa Pogorzelska
    20 Mozga Aleksandra    3a Genowefa Pogorzelska
    21 Piętara Lena    3a Genowefa Pogorzelska
    22 Wartalska Nikol    3a Genowefa Pogorzelska
    23 Żmudzka Lena    3a Genowefa Pogorzelska
    24 Koprowicz Maja    3b Beata Chmurska
    25 Krzemińska Antonina    3c Bogusława Szmigielska
    26 Nowakowska Malina    3c Bogusława Szmigielska

     

SUPER SPORTOWIEC
Lp. Imię i nazwisko Klasa Nauczyciel/opiekun
      1  Godlewska Zofia    2a Anna Pońska-Nowak
      2  Perka Helena    2a Anna Pońska-Nowak
      3  Podrażka Nadia    2a Anna Pońska-Nowak
      4  Kalska Natasza    2b Izabela Kocęba
      5  Kapelski Oliwier    2b Izabela Kocęba
      6  Zimnota Filip    2d Joanna Strumidło-Urbanek
      7  Cieślak Natalia    2e Małgorzata Majka
      8  Cieślak Oliwia    2e Małgorzata Majka
      9  Rosłon Róża    3b Beata Chmurska
    10  Warowicka Lena    3b Beata Chmurska
    11  Dziedzic Kacper    3c

Bogusława Szmigielska,

Piotr Gierach

    12  Łyżeń Borys    3c

Bogusława Szmigielska,

Piotr Gierach
    13  Krzemińska Antonina    3c

Bogusława Szmigielska,

Jolanta Doruchowska
    14  Nowakowska Malina    3c

Bogusława Szmigielska,

Jolanta Doruchowska
    15  Seliga Amelia    3c

Bogusława Szmigielska,

Jolanta Doruchowska


Nominowani uczniowie z klas IV-V

SUPER MATEMATYK
Lp. Imię i nazwisko Klasa Nauczyciel/opiekun
1 Wiktoria Jędrzejewska  IV A Dorota Orłowska
2 Nel Płotkowiak  IV A Dorota Orłowska
3 Paweł Stolla IV A Dorota Orłowska
4 Ksawery Głuszek IV B Dorota Orłowska
5 Filip Król IV B Dorota Orłowska
6 Zuzanna Kubik IV B Dorota Orłowska
7 Adam Minda IV B Dorota Orłowska
8 Łukasz Pietrzyk IV B Dorota Orłowska
9 Bartosz Uczciwek IV B Dorota Orłowska
10 Lilianna Górska IV C Dorota Orłowska
11 Bartosz Więcek IV C Dorota Orłowska
12 Maciej Pawlik V B Beata Muras-Dąbrowska
13 Radosław Bartyś V B Beata Muras-Dąbrowska
14 Franciszek Kacprzyk V E Aneta Dobrowolska
15 Adam Selenta V F Janusz Puszcz

 

SUPER HUMANISTA
Lp. Imię i nazwisko Klasa Nauczyciel/opiekun
 1 Maja Czarnota  IV A Katarzyna Stopińska-Zając
 2 Gabriela Kielan  IV A Katarzyna Stopińska-Zając
3 Nadia Klucznik IV A Agnieszka Komorowska, Katarzyna Stopińska-Zając
4 Wojciech Makowski IV A Agnieszka Komorowska, Katarzyna Stopińska-Zając
5 Łucja Perka IV A Agnieszka Komorowska, Katarzyna Stopinska-Zając
6 Nel Płotkowiak IV A Agnieszka Komorowska, Katarzyna Stopińska-Zając
7 Mateusz Szaleniec IV A Katarzyna Stopińska-Zając
8 Zuzanna Kubik IV B Marzena Kaczor
9 Łukasz Pietrzyk IV B Marzena Kaczor
10 Julia Rosak IV C Marzena Kaczor
11 Sandra Buczyńska V A Paulina Król
12 Mateusz Lewandowski V A Paulina Król
13 Hanna Magdziarz V A Paulina Król
14 Aleksandra Soboń V A Paulina Król
15 Maja Dybowska V B Marzena Kaczor
16 Łucja Popłońska V B Marzena Kaczor, Katarzyna Stopińska-Zając
17 Weronika Lesiak V B Marzena Kaczor
18 Filip Bysynger V D Grażyna Antosik, Katarzyna Stopińska-Zając
19 Maciej Winciorek V D Grażyna Antosik
20 Franciszek Kacprzyk V E Elżbieta Łopatka, Katarzyna Stopińka-Zając
21 Sylwia Pachecka V E Katarzyna Stopińska-Zając
22 Igor Dzwonkowski V F Grażyna Antosik, Katarzyna Stopińska-Zając

 

SUPER LINGWISTA
Lp. Imię i nazwisko Klasa Nauczyciel/opiekun
1 Katarzyna Borkowska IV A Barbara Czechowska
2 Maja Czarnota IV A Barbara Czechowska
3 Wojciech Filipczak IV A Barbara Czechowska
4 Nadia Klucznik IV A Barbara Czechowska
5 Wojciech Makowski IV A Barbara Czechowska
6 Łucja Perka IV A Barbara Czechowska
7 Nel Płotkowiak IV A Barbara Czechowska
8 Artur Rosiński IV A Barbara Czechowska
9 Paweł Stolla IV A Barbara Czechowska
 10 Adam Minda  IV B Justyna Stopińska
 11 Łukasz Pietrzyk  IV B Justyna Stopińska
12 Maciej Ciechański V A Kamila Kośka
13 Filip Goszkowski V A Kamila Kośka
14 Marcelina Łopatka V A Kamila Kośka
15 Hanna Magdziarz V A Kamila Kośka
16 Maja Dybowska V B Justyna Stopińska
17 Maciej Pawlik V B Justyna Stopińska
18 Nina Kubicka V C Justyna Stopińska
 19 Antonina Czerwińska V D Jolanta Woszczyk
20 Sandra Dominiak V D Jolanta Woszczyk
21 Maciej Jadczyk V D Jolanta Woszczyk
22 Natalia Sobczak V D Jolanta Woszczyk
23 Maksym Wiśniewski V D Jolanta Woszczyk
24 Igor Dzwonkowski V F Barbara Czechowska

 

SUPER PRZYRODNIK
Lp. Imię i nazwisko Klasa Nauczyciel/opiekun
1 Wojciech Filipczak  IV A Wojciach Frączek
2 Wojciech Makowski  IV A Wojciach Frączek
3 Nadia Klucznik IV A Wojciach Frączek
4 Zuzanna Kubik IV B Agnieszka Czarnota
5 Filip Goszkowski V A Wojciech Frączek
6 Marcelina Łopatka V A Wojciech Frączek
7 Szymon Sidoruk V B Wojciech Frączek
8 Nina Kubicka V C Agnieszka Czarnota
9. Sonia Załęska V C Agnieszka Czarnota

 

SUPER INFORMATYK
Lp. Imię i nazwisko Klasa Nauczyciel/opiekun
 1 Jakub Kubik  V B Leszek Misztal
 2 Maciej Pawlik  V B Leszek Misztal

 

SUPER PLASTYK
Lp. Imię i nazwisko Klasa Nauczyciel/opiekun
 1 Kalina Kubik  IV A Justyna Podkoń
 2 Weronika Lesiak  V B Justyna Podkoń
3 Marta Staniak V B Justyna Podkoń
4 Sonia Załęska V C Justyna Podkoń
5 Maria Pieńczak V C Justyna Podkoń

 

SUPER WOKALISTA
Lp. Imię i nazwisko Klasa Nauczyciel/opiekun
1 Blanka Michalska IV A Justyna Podkoń
2 Alicja Domasat V A Justyna Podkoń
3 Marcelina Łopatka V A Justyna Podkoń
 4 Natalia Błaziak  V B Justyna Podkoń
 5 Kinga Lipke  V C Justyna Podkoń

 

SUPER SPORTOWIEC
Lp. Imię i nazwisko Klasa Nauczyciel/opiekun
 1 Nel Płotkowiak IV A Dobrosława Woźniak
 2 Lena Krzemińska V A Elżbieta Zbudniewek
3 Antonina Czerwińska V D Dobrosława Woźniak
4 Natalia Sobczak V D Dobrosława Wozniak
 5 Alicja Grzejszczak  V F Dobrosława Woźniak
 6 Jagoda Nowakowska  V F Dobrosława Woźniak
7 Oktawian Kowalski V F Karol Skrzydło

 

Nominowani uczniowie z klas VI-VIII

SUPER MATEMATYK
Lp. Imię i nazwisko Klasa Nauczyciel/opiekun
 1 Szymon Jędrzejewski       VI B Ewa Wasiak
2 Bartłomiej Machnicki     VI B Ewa Wasiak
 3 Marcin Świerczyński       VII B Ewa Wasiak
 4 Nikola Marat     VII B Ewa Wasiak
5 Wiktor Poremba       VII B Ewa Wasiak
6 Maja Kubik        VII B Ewa Wasiak
7 Maksymilian Chadamik     VII B Ewa Wasiak
8 Maria Krupińska      VII B Ewa Wasiak
9 Jakub Kacprzyk        VII B Ewa Wasiak
10 Oskar Wasilewski      VII B Ewa Wasiak
11 Konrad Szkup        VIII C Ewa Wasiak
12 Aleksandra Kraszewska       VIII D Ewa Wasiak
13 Selena Madej       VIII D Ewa Wasiak
14 Bartosz Gruchała       VI E Dorota Lis
15 Jakub Stachecki      VI E Dorota Lis
16 Wiktor Kalisiak        VI F Aneta Dobrowolska
17 Tomasz Jachimowski        VI D Katarzyna Markowicz
18 Michał Szczęsny        VI D Katarzyna Markowicz
19 Miłosz Więcek      VI A Janusz Puszcz
20 Piotr Kępczyński       VI A Janusz Puszcz

 

SUPER HUMANISTA
Lp. Imię i nazwisko Klasa Nauczyciel/opiekun
1 Aleksandra Kraszewska        VIII D Iwona Zdun
2 Nina Dybowska      VIII B Iwona Zdun
 3 Tomasz Jachimowski     VI B  Anna Anwajler
 4 Maja Kubik       VII B Paulina Król
 5 Wiktor Poremba       VII B Paulina Król
 6 Marcin Świerczyński        VII B Paulina Król
7 Julia Laska      VII B Paulina Król
8 Amelia Urbaniak      VII B Paulina Król
9 Konrad Szkup       VIII C Paweł Koźbiał
10 Ivo Kasumovic      VIII D Paweł Koźbiał
11 Stanisław Hanuszkiewicz    VIII D Paweł Koźbiał
12 Jakub Tymonek      VIII D Paweł Koźbiał
13 Zuzanna Gałek      VI A  Elżbieta Łopatka
14 Miłosz Więcek       VI A Elżbieta Łopatka

 

SUPER LINGWISTA
Lp. Imię i nazwisko Klasa Nauczyciel/opiekun
 1 Natalia Gierach         VI C Magdalena Radek
 2 Mateusz Stanecki     VI B  Justyna Stopińska
 3 Amelia Urbaniak      VIII B  Agnieszka Kroc
 4 Julia Laska       VIII B Agnieszka Kroc
5 Konrad Szkup      VIII C Agnieszka Kroc
6 Martyna Kosmider        VII C Agnieszka Jelonek-Krupińska
7 Wiktoria Dziedzic     VII C Agnieszka Jelonek-Krupińska
8 Monika Kusmierczyk       VII C Agnieszka Jelonek-Krupińska
9 Michał Rybus       VIII A  Agnieszka Jelonek-Krupińska
10 Mikołaj Staniak       VIII A  Agnieszka Jelonek-Krupińska
11 Kinga Szymczak       VII C Agnieszka Jelonek-Krupińska
12 Lena Szustakowska       VII C Agnieszka Jelonek-Krupińska
13 Antonina Magdziarz         VII C Agnieszka Jelonek-Krupińska
14 Aleksandra Matyjek        VII C Agnieszka Jelonek-Krupińska
15 Lena Bielecka      VII C Agnieszka Jelonek-Krupińska
16 Alicja Pietrzyk       VI A Agnieszka Jelonek-Krupińska
17 Alicja Więcek        VI A Agnieszka Jelonek-Krupińska
18 Julianna Pokrop         VI A Agnieszka Jelonek-Krupińska
19 Zuzanna Galek        VI A Agnieszka Jelonek-Krupińska
20 Magdalena Dziąg       VI A Agnieszka Jelonek-Krupińska
21 Oliwier Jabłoński        VI A Agnieszka Jelonek-Krupińska
22 Piotr Kępczyński       VI A Agnieszka Jelonek-Krupińska
23 Urszula Kraszewska       VI A Agnieszka Jelonek-Krupińska
24 Maria Krupińska     VII B Maria Pluta, Kamila Kośka
25 Marcin Świerczyński       VII B Maria Pluta
26 Maja Kubik       VII B Maria Pluta, Kamila Kośka
27 Aleksandra Matyjek        VII C Maria Pluta
28 Lena Bielecka       VII C Maria Pluta
29 Magdalena Siekowska    VII C Maria Pluta
30 Gabriel Ciesielski       VII A Maria Pluta
31 Julia Kazanowska      VIII A Maria Pluta
32 Konrad Szkup       VIII C Maria Pluta
33 Julia Laska       VIII B Maria Pluta
34 Natalia Bysyngier      VIII D Maria Pluta
35 Natalia Witczak     VIII D  Maria Pluta, Jolanta Woszczyk
36 Lilianna Krawczyk        VII B Kamila Kośka
37 Wiktor Poremba        VII B Kamila Kośka
38 Łukasz Pryk        VII B Kamila Kośka
39 Aleksandra Kraszewska    VIII D Jolanta Woszczyk, Violetta Kutkowska
40 Nina Dybowska       VIII D Jolanta Woszczyk
41 Ivo Kasumovic        VIII D Jolanta Woszczyk
42 Hubert Żaczek    VIII D  Jolanta Woszczyk
43 Kamil Rdes       VIII D Jolanta Woszczyk
44 Selena Madej     VIII D  Jolanta Woszczyk
45 Stanisław Hanuszkiewicz    VIII D Jolanta Woszczyk
46 Malwina Olczyk      VIII D  Violetta Kutkowska
47 Natalia Wipczyńska       VIII B Violetta Kutkowska
48 Michalina Mozga       VIII B Violetta Kutkowska
49 Julia Skręta       VIII A Violetta Kutkowska

 

SUPER PRZYRODNIK
Lp. Imię i nazwisko Klasa Nauczyciel/opiekun
 1  Wiktoria Skorłutowska   VI F   Barbara Kwiatkowska
 2  Adrian Kowalczyk     VI A  Barbara Kwiatkowska
 3  Michał Szczęsny       VI D   Wojciech Frączek
 4  Tomasz Jachimowski       VI D   Wojciech Frączek
5  Julia Skręta       VIII A   Wojciech Frączek
6  Julia Laska       VIIIB   Wojciech Frączek
7  Amelia Urbaniak      VIII B    Wojciech Frączek
8  Konrad  Szkup        VIII C  Agnieszka Czarnota 
9  Aleksandra Kraszewska   VIII D   Agnieszka Czarnota
10  Stanisław  Hanuszkiewicz        VIII D   Agnieszka Czarnota
11  Michał Dolecki       VII A   Ilona Koziarska
12  Maksymilian Chadamik    VII B   Beata Zawadzka
13  Maja Kubik       VII B   Beata Zawadzka
14  Marcin Świerczyński      VII B  Beata Zawadzka

 

SUPER INFORMATYK
Lp. Imię i nazwisko Klasa Nauczyciel/opiekun
 1 Marcin Świerczyński       VII B Witold Kostrzewski
 2 Wiktor Poremba        VII B Witold Kostrzewski
 3 Wiktor Gołębiewski        VII B Witold Kostrzewski
 4 Tomasz Jachimowski        VI D Witold Kostrzewski
5 Franciszek Gosik    VI D Witold Kostrzewski
6 Karol Kiełczyński         VI D Witold Kostrzewski
7 Dawid Kowara      VIII B  Witold Kostrzewski

 

SUPER PLASTYK
Lp. Imię i nazwisko Klasa Nauczyciel/opiekun
1 Zuzanna Galek    VI A Iwona Tartanus
2 Eliza Szwed   VI A Iwona Tartanus
3 Julia Pokrop   VI A Iwona Tartanus
 4 Olga Gontarek    VI A Iwona Tartanus
 5 Wierzbicka Małgorzata   VI E Iwona Tartanus
 6 Wiktoria Zatorska    VI E Iwona Tartanus
 7 Wiktoria Skorłutowska   VI F Iwona Tartanus
8 Filip Podkański   VII B Iwona Tartanus
9 Maria Krupińska   VII B Iwona Tartanus
10 Jagoda Kozłowska    VII B Iwona Tartanus
11 Marta Niklewicz    VII B Iwona Tartanus
12 Kacper Jarecki    VII B Iwona Tartanus
13 Lena Szustakowska    VII C Iwona Tartanus
14 Wiktoria Dziedzic    VII C Iwona Tartanus
15 Aleksandra Matyjek    VII C Iwona Tartanus
16 Lena Bielecka    VII C Iwona Tartanus
17 Michał Rychlewski    VII D Iwona Tartanus

 

SUPER WOKALISTA
Lp. Imię i nazwisko Klasa Nauczyciel/opiekun
 1  Małgorzata Wierzbicka     VI E Magdalena Radek
 2 Maja Milczarek   VI D Magdalena Radek
3 Michał Szczęsny    VI D Magdalena Radek
4 Natalia Gierach
VI C
Magdalena Radek
5 Michał Dolecki
VII A Magdalena Radek
6 Jacek Kuś VI D Magdalena Radek
7 Filip Podkański VII B Magdalena Radek
8 Maria Krupińska VII B Magdalena Radek
9 Natalia Sałajczyk VIII A Magdalena Radek
10 Ivo Kosumović VIII D Magdalena Radek
11 Krawczyk Liliana VII B Magdalena Radek
12 Antonina Pejska VI F Magdalena Radek

 

SUPER SPORTOWIEC
Lp. Imię i nazwisko Klasa Nauczyciel/opiekun
1 Wiktoria Więcek   VI A Zdzieszyńska -Tasak
2 Julia Cegiełka        VI A Zdzieszyńska -Tasak
 3 Urszula Kraszewska        VI A Zdzieszyńska -Tasak
4 Wiktoria Trebska     VI C  Zdzieszyńska -Tasak
 5 Oskar Mirowski       VI E Piotr Gierach
6 Bartosz Grochal-Kubik       VI E Piotr Gierach
7 Jakub Przyżycki      VII A Piotr Gierach
8 Dominik Michalski      VI E Piotr Gierach
9 Maria Maszynkiewicz     VI E  Jolanta Doruchowska
10 Weronika Soboń       VI E Jolanta Doruchowska
11 Oliwia Sobczak     VI E  Jolanta Doruchowska
12 Wiktoria Podrażka         VII A Jolanta Doruchowska
13 Magdalena Farej        VII A Jolanta Doruchowska
14 Maja Chojecka     VII A Jolanta Doruchowska
15 Maciej Cegiełka     VIII D  Karol Skrzydło
16 Mieszko Płotkowiak     VI A   Smoliński Kamil
   
© ALLROUNDER