Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uczniowie zgłoszeni do programu

Szczegóły

Wykaz uczniów objętych
Szkolnym Programem Wspierania Uczniów Uzdolnionych (SPWUU)
w roku szkolnym 2018/19

Do pobrania
Karta zgłoszenia ucznia do SPWUU

 

Uczniowie z kl. IV-V

Lp. Imię i nazwisko Klasa Zdolności, jakie wykazuje uczeń Nauczyciel/opiekun
 1 Sandra Buczyńska  IV A humanistyczne Paulina Król
 2 Maciej Ciechański IV A językowe (język angielski) Kamila Kośka
 3 Maria Godlewska IV A humanistyczne Paulina Król
 4 Filip Groszkowski IV A

językowe (język angielski)

Kamila Kośka
 5 Lena Krzemińska  IV A sportowe Karolina Tokarska
 6 Hannna Magdziarz IV A językowe (język angielski) Kamila Kośka
 7 Aleksandra Soboń IV A humanistyczne Paulina Król
 8 Oliwier Szymaniak IV A matematyczne Beata Muras-Dąbrowska
 9 Radosław Bartyś IV B matematyczne, humanistyczne Beata Muras-Dąbrowska
Paulina Król
 10 Natalia Błaziak IV B wokalne Ewa Matyjek
 11 Maja Dybowska IV B językowe (język angielski) Justyna Stopińska
 12 Weronika Lesiak IV B humanistyczne, sportowe Paulina Król
Katarzyna Janusz
 13 Maciej Pawlik IV B matematyczne, sportowe Beata Muras-Dąbrowska
Elżbieta Zbudniewek
 14 Maks Rosa IV B językowe (język angielski) Justyna Stopińska
 15 Michał Sobczak IV B językowe (język angielski) Justyna Stopińska
 16 Marta Staniak IV B sportowe Katarzyna Janusz
 17 Adam Bakalarski IV C językowe (język angielski) Justyna Stopińska
 18 Nikolas Kotynia IV C językowe (język angielski) Justyna Stopińska
 19 Nina Kubicka IV C językowe (język angielski), plastyczne Justyna Stopińska, Joanna Strumidło-Urbanek
 20 Kinga Lipke IV C wokalne Ewa Matyjek
 21 Magdalena Wasiak IV C humanistyczne Katarzyna Sałkowska
 22 Sonia Załęska IV C humanistyczne Katarzyna Sałkowska
 23 Sandra Dominiak IV D językowe (język angielski) Jolanta Woszczyk
 24 Maciej Jadczyk IV D językowe (język angielski) Jolanta Woszczyk
 25 Natalia Sobczak IV D językowe (język angielski), wokalne Jolanta Woszczyk, Ewa Matyjek
 26 Maciej Winciorek IV D humanistyczne Grażyna Antosik
 27 Maksym Wiśniewski  IV D  językowe (język angielski)  Jolanta Woszczyk
 28 Mikołaj Botul IV E humanistyczne Elżbieta Łopatka
 29 Zuzanna Dziedzic IV E wokalne Justyna Podkoń
 30 Franciszek Kacprzyk IV E matematyczne Aneta Dobrowolska
 31 Jagoda Koter IV E plastyczne Justyna Podkoń
 32 Jakub Olszowy IV E matematyczne Aneta Dobrowolska
 33 Sylwia Pachecka IV E przyrodnicze Barbara Kwiatkowska
 34 Judyta Szymczak IV E plastyczne Justyna Podkoń
 35 Igor Dzwonkowski  IV F hmanistyczne, językowe (język angielski), przyrodnicze Grażyna Antosik, Barbara Czechowska, Barbara Kwiatkowska
35 Alicja Grzejszczak IV F sportowe Dobrosława Woźniak
36 Błażej Kolus IV F językowe (język angielski) Barbara Czechowska
37 Oktawian Kowalski IV F sportowe Karol Skrzydło
38 Michał Kmieć IV F sportowe Karol Skrzydło
39 Jagoda Nowakowska IV F sportowe Dobrosława Woźniak
40 Adam Selenta IV F sportowe Karol Skrzydło
41 Bartosz Wierzbicki IV F humanistyczne, językowe (język angielski) Grażyna Antosik, Barbara Czechowska
 42 Julia Cegiełka V A sportowe Ewa Zdzieszyńska-Tasak
 43 Michał Czyżewski V A przyrodnicze Barbara Kwiatkowska
 44 Magdalena Dziąg V A językowe (język angielski) Agnieszka Jelonek-Krupińska
 45 Zuzanna Galek V A humanistyczne, językowe (język angielski), przyrodnicze, plastyczne Elżbieta Łopatka, Agnieszka Jelonek-Krupińska, Barbara Kwiatkowska, Joanna Strumidło-Urbanek
 46 Oliwier Jabłoński V A językowe (język angielski), przyrodnicze, sportowe Agnieszka Jelonek-Krupińska, Barbara Kwiatkowska, Piotr Kocęba
 47 Piotr Kępczyński V A językowe (język angielski), informatyczne Agnieszka Jelonek-Krupińska, Artur Błażejewski
 48 Adrian Kowalczyk V A przyrodnicze Barbara Kwiatkowska, Agnieszka Czarnota
 49 Urszula Kraszewska V A językowe (język angielski) Agnieszka Jelonek - Krupińska
 50 Alicja Pietrzyk V A językowe (język angielski) Agnieszka Jelonek-Krupińska
 51 Mieszko Płotkowiak V A przyrodnicze, sportowe Barbara Kwiatkowska, Piotr Kocęba
 52 Julianna Pokrop V A przyrodnicze Barbara Kwiatkowska
 53 Alicja Więcek V A językowe (język angielski) Agnieszka Jelonek-Krupińska
 54 Wiktoria Więcek V A sportowe  Ewa Zdzieszyńska-Tasak
 55 Miłosz Więcek V A  matematyczne, informatyczne Janusz Puszcz, Artur Błażejewski
 56 Szymon Jędzrzejewski V B matematyczne, humanistyczne, przyrodnicze Ewa Wasiak, Grażyna Antosik, Katarzyna Stopińska-Zając, Agnieszka Czarnota
 57 Jakub Krysiński V B humanistyczne Grażyna Antosik, Katarzyna Stopińska-Zając
 58 Nikodem Krzętowski V B humanistyczne Grażyna Antosik, Katarzyna Stopińska-Zając
 59 Bartłomiej Machnicki V B matematyczne Ewa Wasiak
 60 Filip Poszwiński V B matematyczne, humanistyczne, językowe (j. angielski) Ewa Wasiak, Grażyna Antosik, Katarzyna Stopińska-Zając, Justyna Stopińska
 61 Mateusz Stanecki V B matematyczne, językowe (j. angielski) Ewa Wasiak, Justyna Stopińska
 62 Maciej Żabiński V B matematyczne, plastyczne Ewa Wasiak, Joanna Strumidło-Urbanek
   
© ALLROUNDER