Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkursy niepodległej

Szczegóły

Konkursy - Rok dla Niepodległej

SZKOLNY KONKURS WIEDZY NIEPODLEGŁA POLSKA”

I miejsce w kategorii klas gimnazjalnych :

Krzysztof Pachecki, kl. II a

I miejsce w kategorii klas VII:

Natalia Domasat, kl. VII b

Michał Jachimowski, kl. VII c

Dominik Jarecki, kl. VII a

I miejsce w kategorii klas VI:

Julia Laska, kl. VI b

SZKOLNY KONKURS NA WYKONANIE PREZENTACJI MULTIMEDIALNEJ

I miejsce 

Eryk Święcicki, Kamil Zimnota, kl. II b „I Kompania Kadrowa”

I miejsce

Jeremiasz Łapiński, Jakub Łopatka, kl. VII b Niepodległe Skierniewice”

I miejsce 

Rafał Murgrabia, kl. II b  O niepodległą – wybitne postaci”

Wybitni Polacy – figurka

I miejsce – Wiktoria Machowska, Zuzanna Pryk kl. VI a

II miejsce – Natalia Domasat, Natalia Pawlik, Amelia Klucznik kl. VII b

III miejsce – Izabela Szostek kl. VII a

Wyróżnienie:

Aleksander Dąbrowski kl. VI a

Patrycja Zimnota kl. VI a

Album  „Dzieła i czyny Polaków dla niepodległości”

I miejsce – Natalia Wierzbowska kl. VI c


Kolaż  „Niepodległa”

I miejsce – Oliwia Madej kl. VII b

II miejsce – Julia Rolewska kl. VII a

III miejsce – Klaudia Świetlik kl. III a gim.

Wyróżnienie:

Jagna Kardialik kl. III d gim.

Magdalena Skowron kl. III a gim.

Michalina Rybus kl. VII a


Konkurs poetycki „Ukochana niepodległość”

I miejsce – Natalia Grzeczka kl. VII b

- Amelia Kamińska kl. II a gim.

II miejsce – Michalina Rybus kl. VII a

- Krzysztof Pachecki kl. II a gim.

III miejsce – Dawid Sudoł kl. VII c

Jan Hanuszkiewicz kl. VII c

Wyróżnienie:
Michalina Piwowaron kl. VII b

Maja Podrażka kl. VII a

Komiks literacko – plastyczny „Niepodległa Polska”

I miejsce – Oliwia Madej kl. VII b

 

Klasy II-III

KONKURS PLASTYCZNY DLA KLAS II  SYMBOLE PAŃSTWA POLSKIEGO - FLAGA 

I MIEJSCE 

Sylwia Stachecka – kl. 2 a

Patryk Kazimierski – kl. 2 b

Bartosz Więcek – kl. 2 c

II MIEJSCE 

Łukasz Żmudzki – kl. 2 b

III MIEJSCE

Patryk Poter – kl. 2 c

KONKURS PLASTYCZNY DLA KLAS III SYMBOLE PAŃSTWA POLSKIEGO – GODŁO

I MIEJSCE 

Tomasz Pawlik – kl. 3 a

II MIEJSCE

Aleksandra Olejnik – kl. 3 a

Weronika Lesiak – kl. 3 b

Karol Krawczyński – kl. 3 c

Fabian Dziuda – kl. 3 c

Zuzanna Dziedzic – kl. 3 f

III MIEJSCE

Maja Polit – kl. 3 a

Natalia Kazanowska – kl. 3 d

Justyna Plaskota – kl. 3 e

KONKURS PLASTYCZNY DLA KLAS III PORTRET MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO

I MIEJSCE 

Nina Kubicka – kl. 3 c

II MIEJSCE

Michał Kmieć – kl. 3 e

Sylwia Kulawiak – kl. 3 b

III MIEJSCE 

Filip Walczak – kl. 3 d

Judyta Szymczak – kl. 3 f

Klasy IV-VII, II-III gim 

SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY – KOLAŻ „NIEPODLEGŁA”

I miejsce 
Maja Kowalska, Anna Smolarek – kl. IIIa gimnazjum
Oliwia Kowalczyk, Anna Krulikowska, Maria Sosnowska, Amelia Urbaniak – kl. VI b

II miejsce 
Patrycja Zimnota, Zofia Rochala – kl. VI a

III miejsce
Julia Skręta, Alicja Kopczyńska – kl. VI a

Wyróżnienia:
Klaudia Kucha, Kamila Kaczorowska – kl. VI a
Izabela Wernikowska, Julia Kazanowska – kl. VI a
Karol Jasiński – kl. VI a

SZKOLNY KONKURS NA UŁOŻENIE ALFABETU WSPÓŁCZESNEGO PATRIOTYZMU

I miejsce
Filip Podkański – kl. V b

II miejsce
Dawid Dziuda  - kl. V c

III miejsce 
Maja Kubik – kl. V b

   
© ALLROUNDER