Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wyniki konkursów 0-III

Szczegóły

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursów

Wyniki konkursów przedmiotowych i artystycznych

Nazwa
konkursu

Etap

Uzyskane wyniki (wyróżnienia)

Nauczyciel przygotowujący
do konkursu 

Konkurs plastyczny
"Mój przyszły zawód-
moja pasja"
 powiatowy nagrody główne 
Dominika Majewska Ia
Klaudia Maciejak Id
Wiktor Ruzik IIb
Bianka Michalska IIa
Filip Podkański Vb

G. Pogorzelska
D. Pawłowska
E. Szyszczyńska
A. Słomkowska-Fal
J. Strumidło-Urbanek
Kokurs plastyczny
"Matematyka
wokół nas"
szkolny 

II klasy
I-msce
Bartosz Więcek IIc
II m-sce
Zuzanna Kubik IIb
III m-sce
Anna Kotecka IIa
wyróżnienie
Łukasz Pietrzyk IIb
klasyIII
I-msce
Filip Walczak IIId
Filip Goszkowski IIIa
II m-sce
Jagoda Nowakowska IIId
Monika Szostek IIId
Alicja Domasat IIIa
III m-sce
Paweł Kowara IIIb
Wiktoria Ostrowska IIIb
wyróżnienie
Jakub Ciężarek IIIb
Marcelina Łopatka IIIa
Nikola Pawlik IIIa
Weronika Lesiak IIIb
Tomasz Pawlik IIIa
Franciszak Pawlik IIIe


 
E. Salamon

E. Szyszczyńska

A. Słomkowska-Fal

E. Szyszczyńska


A. Pońska-Nowak
A. Kozłowska

A. Pońska-Nowak
A. Pońska-Nowak
A. Kozłowska

I. Kocęba
I. Kocęba

I. Kocęba
A. Kozłowska
A. Kozłowska
I. Kocęba
A. Kozłowska
M. Majka

Konkurs plastyczny "Symbole Państawa Polskiego - Flaga"

 szkolny  I-msce
Sylwia Stachecka IIa
Patryk Kaźmierski IIb
Bartosz Więcek IIc
II-msce
Łukasz Żmudzki IIb
III-msce
Patryk Poter IIc
 
A. Słomkowska-Fal
E. Szyszczyńska
E. Salamon

E. Szyszczyńska

E. Salamon
Konkurs plastyczny "Symbole Państawa Polskiego - Godło" szkilny  I-msce
Tomasz Pawlik IIIa
II-msce
Aleksandra Olejnik IIIa
Weronika Lesieak IIIb
Karol Krwaczyński IIIc
Fabian Dziuda IIIc
Zuzanna Dziedzic IIIf
III-msce
Maja Polit IIIa
Natalia Kazanowska IIId
Justyna Plaskota IIIe
 
A. Kozłowska

A. Kozłowska
I. Kocęba
J. Strumidło-Urbanek
J. Strumidło-Urbanek
J. Małecka

A. Kozłowska
A. Pońska-Nowak
M. Majka
 Konkurs plastyczny "Portret Marszałka J. Piłsudskiego"  szkolny  I-msce
Nina Kubicka IIIc
II-msce
Michał Kmieć IIIe
Sylwia Kulawiak IIIb
III-msce
Filip Walczak IIId
Judyta Szymczak IIIf

 
J. Strumidło-Urbanek

M. Majka
I. Kocęba

A. Pońska-Nowak
J. Małecka

 Konkurs "Najpiękniejszy Różaniec 2017"  szkolny Klasy I
I msce
Oliwia Olak Ia
Dominka Majewska Ia
II msce
Michał Dziedzic Id
Szymon Urbaniak Ib
III msce
Maja Klause Ic
Aleksandra Wacławek Ic
Klasy II
I msce
Patryk Kazimierski IIb
II msce
Łucja Perka IIa
III msce
Anna Kotecka IIa
Klasy III
I msce
Sylwia Pachecka IIIe
II msce
Zuzanna Dziedzic IIIf
III msce
Natalia Błaziak IIIb
Wyróżnienia
Zofia Godlewska 0
Mikołaj Kwiatkowski Ie
Aleksander Wojnicki Ie
 

G. Pogorzelska
G. Pogorzelska

E. Krokocka
B. Chmurska

B. Szmigielska
B. Szmigielska


E. Szyszczyńska

A. Słomkowska-Fal

A. Słomkowska-Fal


M. Majka

J. Małecka

I. Kocęba

M. Kobierska
D. Pawłowska
D. Pawłowska
 Tradycje Polskie- gwiazda wigilijna, bombka i anioł w mojej wyobraźni  szkolny

kl. I
I m-sce
Marika Leśniowska Ic
Lena Warowicka Ib
II m-sce
Marcel Popek Ic
Kacper Brzeziński Ib
III m-sce
Dawid Trojanowski Id
Michał Dziedzic Id
Klaudia Kuśmierczyk Ie 
wyróżnienie
Róża Rosłon Ib
Lena Żmudzka Ia

kl. II
I m-sce
Zuzanna Kubik IIb
Blanka Michalska IIa
II m-sce
Filip Król IIb
Oliwia Nowak IIc
III m-sce
Sylwia Stachecka IIa
Bartosz Więcek IIc
wyróżnienie
Patryk Kazimierski IIb
Patryk Poter IIc

kl. III

I m-sce
Sylwia Kulawiak IIIb
Tomasz Pawlik IIIa
II m-sce
Maciej Farej IIIb
Filip Walczak IIId
III m-sce
Sandra Dominiak IIId
Rania Ben Haj Brahen IIIa
wyróżnienie
Maria Godlewska IIIa
Oliwier Szymaniak IIIa
Natalia Błaziak IIIa



B. Szmigielska
B. Chmurska

B. Szmigielska
B. Chmurska

E. Krokocka
E. Krokocka
D. Pawłowska

B. Chmurska
G. Pogorzelska


 

E. Szyszczyńska
A. Słomkowska-Fal

E. Szyszczyńska
E. Salamon

A. Słomkowska-Fal
E. Salamon

E. Szyszczyńska
E. Salamon



I. Kocęba
A. Kozłowska

I. Kocęba
A. Pońska-Nowak

A. Pońska-Nowak
A. Kozłowska

A. Kozłowska
A. Kozłowska
I. Kocęba

 Konkurs na rymowankę
"Dla zdrowia rymuje nikt nie choruje"
 szkolny  I m-sce
Lena Piętara Ia
Maja Czarnota IIa
II m-sce
Zuzanna Kubik IIb
III m-sce
Alicja Jabłońska Ia
wyróżnienia
Jakub Kubik IIIb
Sylwia kulawiak IIIb
Maria Godlewska IIIa
Agata Gmerek Ia
Aleksandra Mozga Ia
Mateusz Mozg Ia
Lena Żmudzka Ia

G. Pogorzelska
A. Słomkowska-Fal

E. Szyszczyńska

G. Pogorzelska

I. Kocęba
I. Kocęba
A. Kozłowska
G. Pogorzelska
G. Pogorzelska
G. Pogorzelska
G. Pogorzelska 
 Konkurs plastyczny "Zdrowy styl i zdrowe życie-też rysuje, czy widzicie?" szkolny  I m-sce
Jakub Kubik IIIb
II m-sce
Bartosz Więcek IIc
Ksawery Głuszek IIb
Lena Łopatka Ia
Alicja Jabłońska Ia
III m-sce
Wiktor Ruzik IIb
Dominika Majewska Ia
Agata Gmerek Ia
Lena Żmudzka Ia
wyróżnienie
Zuzanna Kubik IIb 

I. Kocęba

E. Salamon
 E. Szyszczyńska
G. Pogorzelska
G. Pogorzelska

E. Szyszczyńska
G. Pogorzelska
G. Pogerzelska
G. Pogorzelska

E. Szyszczyńska
Konkurs filmowy "Jestem tym co jem- filmik promujący zdrowy styl życia i zdrowe odżywianie" szkolny   I m-sce
Bartosz Więcek IIc

E. Salamon 
 Konkurs na rymowankę
o tematyce matematycznej
 szkolny I m-sce
Dominika Grochowska Ia
II m-sce
Borys Szuszkowski Ia
III m-sce
Agata Gmerek Ia 
G. Pogorzelska 
 Konkurs na wiersz o tematyce matematycznej  szkolny

klasy I
I m-sce
Lena Piętara Ia
II m-sce
Mateusz Mozga Ia
III m-sce
Julek Kępczyński Ia
wyróżnienia
Aleksandra Mozga Ia
Lena Żmudzka Ia
klasy II
I m-sce
Przemysław Cieśla IIb
II m-sce
Nadia Domeradzka IIb
Maja Czarnota IIa
wyróżnienie
Liliana Górska IIc
Patryk Kazimierski IIb
III klasy
I m-sce
Sylwia Pachecka IIIe
II m-ce
Lena Krzemińska IIIa
III m-sce
Jakub Kubik IIIb
wyróżnienie
Filip Walczak IIId
Igor Dzwonkowski IIIf 

 

G. Pogorzelska

G. Pogorzelska

G. Pogorzelska

G. Pogorzelska
G. Pogorzelska


E. Szyszczyńska

E. Szyszczyńska
A. Słomkowska-Fal

E. Salamon
E. Szyszczyńska


M. Majka

A. Kozłowska

I. Kocęba

A. Pońska-Nowak
J. Małecka
 Ogólnopolski Konkurs "Alfik Matematyczny" ogólnopolski  Dyplom za uzyskanie dobrego
wyniku XV m-ce w woj.
Zuzanna Kubik IIb 
E. Szyszczyńska 
  Ogólnopolski Konkurs "Alfik Humanistyczny" ogólnopolski   na poziomie szkoły
klasy drugie
I m-ce
Zuzanna Kubik IIb
II m-ce
Wojciech Makowski IIa
III m-ce
Natalia Klucznik IIa
klasy trzecie
I m-ce
Jakub Kubiak IIIc
II m-ce
Jakub Staniak IIIb
III m-ce
Bartosz Wierzbicki IIIa
 


E. Szyszczyńska

A. Słomkowska-Fal

A. Słomkowska


J. Strumidło-Urbanek

I. Kocęba

A. Kozłowska
 Szkolny Konkurs Wiedzy o Skierniewicach szkolny   I m-sce
Bartosz Wierzbicki IIIa
II m-sce
Maja Dybowska IIIb
III m-sce
Weronika Lesiak IIIb
 
A. Kozłowska

I. Kocęba

I. Kocęba
Międzyskolny Konkurs Wiedzy o Skierniewicach  międzyszkolny  II m-sce
Bartosz Wierzbicki IIIa
Maja Dybowska IIIb
Weronika Lesiak IIIb 
 
A. Kozłowska
I. Kocęba
I. Kocęba
Konkurs Plastyczny dla dzieci sześcioletnich "Symbole Narodowe"   szkolny wyróżnienie
Zofia Godlewska 
 
M. Kobierska
 Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Poeci dzieciom"  międzyszkolny klasy "0"
III m-sce 
Józefina Lisińska kl. "0"
klasy I
I m-sce
Maciej Rykalski
klasy II
II m-sce
Julia Rosak
klasy III
Łucja Popłońska IIIb
 

M. Kobierska







I. Kocęba
 Konkurs Plastyczny "Obraz z figur geometrycznych i liczb" szkolny  Klasy I
 I m-sce
Dominka Grochowska Ia
Aleksandra Mozga Ia
Agata Gmerek Ia
Lena Łopatka Ia
Lena Łopatka Ia
II m-sce
Małgorzata Milczarek Ia
Agnieszka Dolecka Ia
Jakub Nowak Ic
III m-sce
Kacper Brzeziński Ib
Michał Dziedzic Id
wróżnienia
Otylia Klepaczka Ie
Róż Rosłon Ib
Antoni Kowalski Ib
Lena Warowicka Ib
Klasy II
I m-sce
Liljana Górska IIc
II m-sce
Zuzanna Kubik IIb
Bartek Więcek IIc
III m-sce
Wiktor Ruzik IIb
wyróznienie 
Blanka Michalska IIa
klasy III
I m-sce
Tomasz Pawlik IIIa
Oliwier Szymaniak IIIa
Maja Dybowska IIIb
Marta Staniak IIIb
II m-sce
Nikola Pawlik IIIa
Rania Ben Haj Brahem IIIa
III m-sce
Adam Selenta IIId
Błażej Kolus IIId
Maciej Ciechański IIIa
wyróżnienie
Mateusz Lewandowski IIIa
Aleksandra Olejnik IIIa
Mksym Wiśniewski IIId
Zuzanna Dziedzic IIIf
 

G. Pogorzelska
G. Pogorzelska
G. Pogorzelska
G. Pogorzelska
G. Pogorzelska

G. Pogorzelska
G. Pogorzelska
B. Szmigielska

B. Chmurska
E. Krokocka

D. Pawłowska
B. Chmurska
B. Chmurska
B. Chmurska


E. Salamon

E. Szyszczyńska
E. Salamon

E. Szyszczyńska

A. Słomkowska-Fal


A. Kozłowska
A. Kozłowska
I. Kocęba
I. Kocęba

A. Kozłowska
A. Kozłowska

A. Pońska-Nowak
A. Pońska-Nowak
A. Kozłowska

A. Kozłowska
A. Kozłowska
A. Pońska-Nowak
J. Małecka
 Ogólnopolski Konurs Języka Angielskiego "Olimpusek" dla klas I-III ogólnopolski  Nagroda
Alicja Jabłońska Ia
Katarzyna Borkowka IIa
Maciej Ciechański 

J. Woszczyk
J. Woszczyk
K. Kośka

XXXI Ogólnopolski Konkurs ZGLOP "Mój Las 2017/2018"   ogólnopolski Wyróżnenia
Kacper Brzeziński Ib
Róża Rosłon Ib
Blanka Michalska IIa
Marta Pawlik IIIa 

B. Chmurska
B. Chmurska
A. Słomkowska-Fal
A. Kozłowska 
 Konkurs Piosenki Dziecięcej "Słowiki"  międzyszkolny  I m-sce
Maja Koprowicz Ib
II m-sce
Kinga Lipke IIIc
 
E. Matyjek

E. Matyjek
 XVIII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski "Poeci dzieciom"   międzyszkolny III m-sce
Józefina Lisińska "0"
I m-sce
Maciej Rykalski Ia
II m-sce
Julia Rosak IIc
I m-sce
Łucja Popłońska IIIb 

M. Kobierska

G. Pogorzelska

E. Salamon

I. Kocęba 
 Szkolny Konkurs Ortograficzny  szkolny  I m-sce
Wojciech Makowski IIa
II m-sce
Zuzanna Kubik IIb
III m-sce
Natalia Klucznik IIa
 
A. Słomkowsk-Fal

E. Szyszczyńska

A. Słomkowska-Fal
Szkolny Konkurs Matematyczny  szkolny   klasy II
I m-sce
Zuzanna Kubik IIb
II m-sce
Nel Płotkowiak IIa
III m-sce
Łukasz Pietrzyk
klasy III
I m-sce
Maciej Pawlik IIIb
II m-sce
Radosław Bartyś IIIe
III m-sce
Maciej Farej IIIb


E.  Szyszczyńska

A. Słomkowska-Fal

E. Szyszczyńska


I. Kocęba

 M. Majka

I. Kocęba
 Konkurs na najciekawsze origami szkolny  klasy I
I m-sce
Martyna Czerwińska Ia
II m-sce
Kacper Brzeziński Ib
III m-sce
Małgorzata Milczarek Ia
klasy II
I m-sce
Bartosz Więcek IIc
II m-sce
Łukasz Żmudzki IIb
III m-sce
Wiktor Ruzik IIb
klasy III
I m-sce
Zuzanna Dziedzic IIIf
 II m-sce
Alicja Jankowska IIIb
III m-sce
Filip Groszkowski IIIa


G. Pogorzelska

B. Chmurska

G. Pogorzelska


E. Salamon

E. Szyszczyńska

E. Szyszczyńska 


J. Małecka

I. Kocęba

A. Kozłowska
 "Na Ludową Nutę"
Kornelek 2018
miejski  kl. I-II 
I m-sce
Maja Koprowicz
 

E. Matyjek
 Międzyszkolny Konkurs Ekologiczy "Zielone Płuca Województwa Łodzkiego" miedzyszkolny  kl. I-II
I m-sce
Ksawery Głuszek IIb
II m-sce 
Alicja Jabłońska Ia
III m-sce
Lena Łopatka Ia
wyróżnienie 
Wiktoria Jędrzejewsk IIa
kl. III
wyróżnienie
Lena Krzemińska IIIa
Marcelina Łopatka IIIa
 

E. Szyszczyńska

G. Pogorzelska

G. Pogorzelska

A. Słomkowska-Fal


A. Kozłowska
A. Kozłowska
 Szkolny Konkurs Ortograficzny dla klas trzecich szkolny  I m-sce
Filip Goszkowski IIIa
II m-sce
Jakub Jakubiak IIIc
III m-sce
Sylwia Pachecka IIIe 
 
A. Kozłowska

J. Strumidło-Urbanek
E. Matyjek
M. Majka
 Konkurs na opracowanie i wykonanie gry planszowej  szkolny

kat. kl. II
I m-sce
Maurycy Grzybowski IIb
II m-sce
Przemysław Cieśla IIb
III m-sce
Nadia Klucznik IIa
kat. kl. III
I m-sce
Natalia Błaziak IIIb
Jakub Cięarek IIIb
Łucja Popłońska IIIb
II m-sce
Marta Staniak IIIb
Weronika Lesiak IIIb
III m-sce
Oskar Kazimierczak IIIf
Zuzanna Dziedzic IIIf

 

E. Szyszczyńska

E. Szyszczyńska

A. Słomkowska-Fal


I. Kocęba
I. Kocęba
I. Kocęba

I. Kocęba
I. Kocęba

J. Małecka
J. Małecka
 II Powiatowy Konkurs Matematyczny
"Matematyka na 5"
 powiatowy II m-sce
Maciej Pawlik  IIIb
 I. Kocęba
 Skierniewicki Bieg Wiosny powiatowy   II m-sce
Nadia Domeradzka IIb
III m-sce
Antonina Krzemińska Ic
 
E. Szyszczyńska

B. Szmigielska
 Konkurs promujący kampanię "Dla lasu, dla ludzi - z nami bezpiecznie"   I m-sce
Aleksandra Mozga Ia
wyróżnienie
Lena Żmudzka Ia
Nikol Wartalska Ia
Jakub Kubik IIIb 

 
G. Pogorzelska

G. Pogorzelska
G. Pogorzelska
I. Kocęba

 Konkurs plastyczny
"Mama i ja"
 szkolny laureaci
W. Dziuda IIa
B. Michalska IIa
B. Więcek IIc
W. Makowski IIa
W. Ruzik IIb 
 
A. Słomkowska-Fal
A. Słomkowska-Fal
E. Salamon
A. Słomkowska-Fal
E. Szyszczyńska
 Szkolny Konkurs Szybkiego Liczenia  szkolny

klasy pierwsze
I m-sce

Patryk Wójcik Ib
Marcel Petek Ic
II m-sce
Maciej Kiełczyński Id
III m-sce
Mateusz Zwierzchowski Ic
Borys Szuszkowski Ia
Mateusz Mozga Ia
klasy drugie
I m-sce
Paweł Stolla IIa
II m-sce
Aleks Sochaczewski IIa
Łukasz Pietrzyk IIb
III m-sce
Nadia Klucznik IIa
klasy trzecie
I m-sce
Radosłw Bartyś IIIe
II m-sce
Bartosz Włodarczyk IIIb
III m-sce
Jakub Staniak IIIb


 
B. Chmurska
B. Szmigielska

E. Krokocka

B. Szmigielska
G. Pogorzelska
G. Pogorzelska


A. Słomkowska-Fal

A. Słomkowska-Fal
E. Szyszczyńska

A. Słomkowska-Fal


M. Majka

I. Kocęba

I. Kocęba
       
       
       

 

Wyniki zawodów / turniejów sportowych 

Nazwa konkursu

Etap 

Uzyskane wyniki (wyróżnienia)

Nauczyciel przygotowujący
do konkursu 

 XII Edycja Konkursu
Sprawności Fizycznej
oraz Wiedzy
o Bezpieczeństwie
"Policyjna akademia
Bezpieczeństwa"
powiatowy  II m-sce
Natalia Domeradzka IIb
Łukasz Pietrzyk IIb
  Ewa Szyszczyńska
Ewa Zdzieszyńska-Tasak
 XXV Skierniewicki Bieg Niepodległości miejski  Józefina Lisińska "0"  M. Kobierska 
 Szkolna Liga Pływacka o Puchar Prezesa Pływalni "Nawa" edycja zimowa miejski 

Klasy I
III msce
Róża Rosłon Ib
Klasy II
I msce
Nel Płotkowiak IIa
Klasy III 
I msce
Weronika Lesiak IIIb
II msce
Marta Staniak IIIb
Maciej Jadczyk IIId
III msce
Filip Bysynger IIId

 

B. Chmurska

A. Słomkowska-Fal


I. Kocęba

I. Kocęba
A. Pońska-Nowak
A. Pońska-Nowak
 X Skierniewickie Igrzyska Szkół Podstawowych w pływaniu  miejski I msce
Weronika Lesiak IIIb
Staniak Marta IIIb
III msce
Jędrzejewska Wiktoria IIa
Warowicka Lena Ib
 
I. Kocęba
I. Kocęba

A. Słomkowska-Fal
B. Chmurska
Bieg Wiosny  miejski   II m-sce
Nadia Domeradzka IIb
III m-sce
Antonina Krzemińska Ic
 
E. Szyszczyńska

B. Szmigielska
 Skierniewicka Szkolna Liga Pływacka o Puchar Prezesa Pływalni Miejskiej "NAWA" ed. letnia miejski I m-sce
Weronika Lesiak IIIb
II m-sce
Marta Staniak IIIb
III m-sce
Nel Płotkowiak IIa
I. Kocęba

I. Kocęba

A. Słomkowska-Fal 
XXXII Miedzyszkolny Konkurs "Gry i zabawy"   międzyszkolny I m-sce drużynowo
Aleksandra Soboń IIIa
Lena Wierzbicka IIIa
Jagoda Nowakowska IIId
Weronika Lesiak IIIb
Oktawin Kowalski IIIf
Maksymilian Rosa IIIb
Bartosz Wierzbicki IIIa
Igor Klena IIIe
Jakub Salamon IIIe
Nadia Domeradzka IId
Natalia Sobczak IIId
Sylwia Kulawiak IIIb
Julia Rosak II
Monika Szostek IIId
Maciej Farej IIIb
Olaf Marek IIId
Błażej Kolus IIId
Adam Selenta IIId
Brajan Kollbek IIc
M. Majka
J. Małecka 
  Igrzyska Dzieci "Gry i zabawy"   wojewódzki  III m-sce drużynowo
Tobiasz Borowiec Ic
Antonina Czerwińska IIId
Domeradzka Nadia IIb
Dziuda Kacper Ic
Farej Maciej IIIb
Kowalski Oktawian IIIf
Krycza Brajan Ic
Krzemińska Antonina Ic
Krzemińska Lena IIIa
Kubik Jakub IIIb
Kulawiak Sylwia IIIb
Lesiak Weronika IIIb
Marek Olaf IIId
Maślak Natasza Ic
Mike Antonina Ic
Nowakowska Jagoda IIId
Nowakowska Malina Ic
Rosa Maksymilian IIIb
Rosak Julia IIc
Selenta Adam IIId
Seliga Amelia Ic
Sobczak Natalia IIId
Winciorek Maciej IIId
Zwierzchowski Mateusz Ic
Popek Marcel Ic 
 P. Gierach
J. Doruchowska 
   
© ALLROUNDER