Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wyniki konkursów 0-III

Szczegóły

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursów

Wyniki konkursów przedmiotowych i artystycznych

Nazwa
konkursu

Etap

Uzyskane wyniki (wyróżnienia)

Nauczyciel przygotowujący
do konkursu 

 Plastyczny Konkurs Różańcowy  szkolny

klasy 0
Kaja Suszkowska
klasy pierwsze
I m-sce
Zofia Godlewka Ia
Alicja Pilch Ib
II m-sce
Lena Stefańska Ic
Dmian Kozłowski Ic
III m-sce
Karolina Meszk Ia
Anna Filipczak Ib 
klasy drugie
I m-sce
Jakub Nowak IIc
Olaf Korbeń
II m-sce
Klaudia Kuśmierczyk IIe
Szymon Urbniak IIb
III m-sce 
Kajrtan Krzętowski IIb
Michał Dziedzic IId
klasy trzecie
I m-sce
Maja Czarnota IIIa
II m-sce
Kswery Głuszek IIIb
III m-sce
Boguś Maszynkiewicz

T. Chadamik
U. Pawlak 
 Konkurs Sprawności Fizycznej i Wiedzy o Bezpieczeństwie Policyjna Akademia Bezpieczeństwa  powiatowy III m-sce
Antonina Krzemińska IIc
Brajan Kryczka IIc
B. Szmigielska 
 VII Międzyszkolny Konkurs Piosenki Dziecięcej "Kornelek 2018"  międzyszkolny  kl. I-II
I m-sce
Maja Koprowicz
 E. Matyjek
 Konkurs szkolny Kartka Bożonarodzeniowa  szkolny  kl. I
I m-sce
Karolina Meszka Ia
II m-sce
Natalia Kołodziejczyk Ia
III m-sce
Gabriel Tracyk Ic
kl. II
I m-sce
Kowalski Antoni IIb
II m-sce
Brajan Kryczka IIc
III m-sce
Żmudzka Lena IIa
kl. III
I m-sce 
Ksawery Głuszek IIIc
II m-sce
Bartek Więcek IIIc
III m-sce
Maja Czarnota IIIa
wyróżnienia
Boguś Maszynkiewicz IIIc
Wojciech Makowski IIIa
Ula Gutowska "0"
Hanna Paradowska "0"
Marzena Stępień
Urszula Pawlak
Tomsz Chadmik 
 VI Międzyszkolny 
Konkurs Kolęd i Pastorałek "Hej Kolęda, Kolęda"
 międzyszkolny I m-sce
Maja Koprowicz IIb 
 

Ewa Matyjek
 Szkolny konkursMatemtycno-Plastyczny "Matematyczne Przeboje"  szkolny I m-sce
Lena Żmudzka IIa
II m-sce
Lena Piętara II
II m-sce
Helena Kowalska Ia
III m-sce
Ksawery Głuszek IIIb
wyróżnienie
Kornelia Goszkowska Ia 
 
G. Pogorzelska

G. Pogorzelska

A. Pońska-Nowak

E. Szyszczyńska

A. Pońska-Nowak
 Ogólnopolski Konkurs
"Alfik Matematyczny"
ogólnopolski  za uzyskanie bardzo dobrego
wyniku 
klasy II
Rokicki Jan IIb
Szuszkowski Borys IIa
Pawlik Filip IIb
klasy III
Jędrzejewska Wiktoria IIIa
Perka Łucja IIIa
Kubik Zuzanna IIIb
 



B. Cmhurska
G. Pogorzelska
B. Chmurska

A. Słomkowska-Fal
A. Słomkowska-Fal
E. Szyszczyńska
 Szkolny Konkurs Wiedzy o Skierniewicach szkolny  I m-sce
 Zuzanna Kubik IIIb
II m-sce 
Wojciech Makowski IIIa
III m-sce
Nel Płotkowiak IIIa
 
E. Szyszczyńska

A. Słomkowska-Fal

A. Słomkowska-Fal
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       

 

Wyniki zawodów / turniejów sportowych 

Nazwa konkursu

Etap 

Uzyskane wyniki (wyróżnienia)

Nauczyciel przygotowujący
do konkursu 

 XXVI Skierniewicki Bieg Niepodległości  międzyszkolny kl I-II
dziwczęta
I m-sce
Antonina Krzemińska IIc 
III m-sce
Antonina Mike IIc
chłopcy
I m-sce
Kacper Dziedzic IIc
B. Szmigielska 
 Szkolna Liga Pływacka "Edycja Zimowa" o Puchar Prezesa Pływalni NAWA międzyszkolny 

 III m-sce
Wiktoria Jędrzejewska IIIa

 

A. Słomkowska-Fal
XI Skierniewickie Igrzyska Szkół Podstawowych w pływaniu miejski  I m-sce
Podrażka Nadia Ia
III m-sce
Godlewska Zofia Ia
III m-sce
Kępczyński Adam IId
II m-sce
Płotkowiak Nel IIIa
III m-sce
Jędrzejewska Wiktoria IIIa
sztafeta kobiet
III m-sce
Godlewska Zofia Ia
Podrażka Nadia Ia
Rosłon Róża IIb
Seliga Amelia IIc
Płotkowiak Nel IIIa
Jędrzejewska Wiktoria IIIa 
 
A. Pońska-Nowak

A. Pońska-Nowak

E. Krokocaka

A. Słomkowska-Fal

A. Słomkowska-Fal


A. Pońska-Nowak
A. Pońska-Nowak
B. Chmurska
B. Szmigielska
A. Słomkowska-Fal
A. Słomkowksa-Fal
       
       
       
       
       
   
© ALLROUNDER