Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wyniki konkursów 0-III

Szczegóły

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursów

Wyniki konkursów przedmiotowych i artystycznych

Nazwa
konkursu

Etap

Uzyskane wyniki (wyróżnienia)

Nauczyciel przygotowujący
do konkursu 

Symbole krajów anglojęzycznych   szkolny  I m-sce 
Wiktor Pazurek Ic
II m-sce
Natasza Kołodziejczak Ia
III m-sce
Julia Rochalska Ia
p. B Przybył 
 XIV edycja
"Konkursu sprawności fizycznej i wiedzy o bezpieczeństwie"
powiatowy II m-sce
Kapelski Oliwier IIb
Kalska Natasza IIb 
 p. I. Kocęba
  VII Międzyszkolny konkurs "Kornelek 2019" międzyszkolny  I m-sce w kat. kl. III-IV Maja Koprowicz  p. Ewa Matyjek 
szkolny konkurs różańcowy
 "Mój różaniec"
szkolny 

klasy I
 I m-sce
Ula Gutkowska,
kl. Ib
Jan Wielanek, kl. Ie
II m-sce
Szymon Wacławski, kl. Ib
Eryk Owczarek,
kl. Id
III m-sce
Hania Paradowska, kl. Ia
Weronika Kryczka, kl. Ie
wyróżnienia
Agatka Kicińska,kl. Ia
 Joasia Godlewska, kl. Ia
Sophia Ceroń, kl. Ia
Natalia Rzeczkowska,
kl. Ie
klasy II
I m-sce
Wiktoria Maszynkiewicz,
kl. IIc
II m-sce
Michalina Stanek, kl. IIb
III m-sce
Mikołaj Dudek,
kl. IIe
wyróżnienie
Anna Filipczak,
kl IIa
klasy III
I m-sce
Brajan Kryczka,
kl. IIIc
II m-sce
Klaudia Kiśmierczyk,
kl. IIIe
III m-sce
Antoni Kowalski,
kl. IIIb
wyróżnienie
Dominika Grotkowska, kl. IIIa

p.  Katarzyna Lange,
p. Krystyna Zając,
p. Urszula Pawlak,
p. Tomasz Chadamik

 

konkurs plastyczny pt. "100-lecie Województwa Łódzkiego : różnorodność przyrodnicza
 i kulturowa mojej okolicy”.

 

III miejsce
Małgorzata Majcher, 
kl. I b
Wyróżnienia:
Dominika Majewska,
kl.  III a
Dyplom uznania:
 Lena Żmudzka, 
kl. III a, 
Aleksandra Mozga,
kl.  III a, 
Lena Łopatka,
kl.  III a, 

 
 Let'ssingMerryMelodies! Let'ssay the poem:  

I miejsce
Joanna Godlewska kl. I a
II miejsce ex aequo
Kaja Suszkowska
kl. I a
Borys Suszkowski kl.  III a
III miejsce 
Żmudzka Lena 
kl. III a
Łopatka Lena
kl. III a
Wyróżnienia
Oliwia
Dobrosz-Thiesen 
kl. I a
Tomasz Stelmach
kl.  I a
Zosia Ceroń,
kl.  I a
Tymoteusz Klimek
kl. I b
Filip Parandyk
kl.   I c
 

 

 

 

 

 

 

 

p. Barbara Przybył
p. Jolanta Woszczyk

 

 

Szkolny Konkurs z języka angielskiego - Kartki Świąteczne

szkolny 

klasy I
I miejsce
Małgorzata Majcher, kl. I b
II miejsce
Oliwia Dobrosz-Thiesen
III miejsce
Wiktoria Strug
Remigiusz Krawczyk
kl I e
Klasy II
I miejsce
Karolina Meszka,
kl II a
II miejsce
Natalia Gąsecka,
kl II a,
Anna Filipczak,
kl II b
III miejsce
Helena Kowalska,
kl. II a
Klasy III
I miejsce

Aleksandra Mozga, kl III a
II miejsce
Lena Żmudzka,
kl. III a
III miejsce
Agata Szczepaczewska,
kl. III d

 
Najładniejsza kartka Bożonarodzeniowa z życzeniami dla Papieża  szkolny

klasy I
I miejsce
Weronika Kryczka,
I e
II miejsce
Oliwia
Dobrosz-Thiesen,
I a
III miejsce
Miłosz Skibiński,
 I c
Wyróżnienia:
Małgorzata Majcher
I b
Michał Zwoliński,
I b
Julia Rochalska I a
Remigiusz Krawczyk Ie
Majsik Szymon I d

klasy II
I miejsce
Maja Machaj II c
II miejsce
Zuzia Aleksandrowicz,
II a
III miejsce
Helena Perka II a
Wyróżnienie:
Jan Bartyś II b
Helena Kowalska
IIa
Maciej Lewandowski
II a
Maja Machaj II c
klasy III
I miejsce
Alicja Jabłońska,
III a
II miejsce
Klaudia Maciejak
IIIe
III miejsce
Lena Żmudzka,
III a
Wyróżnienia:
Brajan Kryczka,
III c
Dominika Majewska
III a
Dariusz Majka,
III b

 

 XXXII Ogólnopolski Konkurs ZG LOP

"Mój las" 2019/2020

 powiatowy Kategoria I
(klasy I-III) 
"Leśne smakołyki"
II miejsce
Antoni Kowalski,
kl. III b
Lena Piętara, kl.III a
Wyróżnienia:
Anna Filipczak,
kl.II b
Joanna Godlewska, kl. I a

 

 

 p. B. Chmurska
p. G. Pogorzelska
p. I. Kocęba
p. E. Salamon

 Alfik humanistyczny ogólnopolski 

 klasy II
I miejsce
Sebastian Gierach, kl. II b
II miejsce
Józefina Lisińska,
kl. II c
klasy III
Alicja Jabłońska,
kl. III a
Lena Warowicka,
kl. III b
Antonina Galanciak, kl. III a
Mateisz Mozga,
kl. III a
Julian Kępczyński,
kl. III a
Wojciech Machnicki,
kl. III c
Agata Gmerek, 
kl. III a
Dominika Majewska,
Julia Dębska,
kl. III b
Klaudia Kuśmierczyk,
kl. III e
Lena Żmudzka,
kl. III a
Ina Kosonóg,
kl. III b
Monika Leśniowska, kl. III c

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

p. A. Pońska-Nowak

 Alfik matematyczny ogólnoopolski 

 klasy II
miejsce 32 w woj.
Jan Bartyś, kl. II b
miejsce 49 w woj.
Sebastian Gierach,
kl. II b
miejsce 56 w woj.
Jakub Winciorek,
klasy III
miejsce 3 w
woj.
Filip Pawlik, kl. IIIb
miejsce 54 w woj.
Jan Rokicki, kl. III b
miejsce 71 w woj.
Borys Suszkowski

 

 







p. B. Szmigielska

 XIV MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY O SKIERNIEWICACH międzyszkolny 

klasy III 
Borys Suszkowski,
kl. III a
Agata Gmerek,
kl. III a
Maciej Rykalski,
kl. III a

 

 

p. E. Bysyngier 

 Konkurs Kolęd i Pastorałek
"Hej Kolęda, Kolęda"

 międzyszkolny

 klasy I -II
miejsce II
Mateusz Graszka,
kl. II b
klsay III - IV
miejsce II
Maja Koprowicz,
kl. III b

Uczestnicy:
Mateusz Graszka,
JoannaLarczyńska,
Maja Koprowicz

 

 

P. E. Matyjek 

XV Międzyszkolny Konkurs wiedzy o Skierniewicach
(etap szkolny)
międzyszkolny 

Do etapu międzyszkolnego zakwalifikowali się uczniowie klasy III a:
Agata Gmerek,
Maciej Rykalski
i Borys Suszkowski 



p. Elżbieta Bysyngier
p.Anna Pońska-Nowak

 
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       

 

Wyniki zawodów / turniejów sportowych 

Nazwa konkursu

Etap 

Uzyskane wyniki (wyróżnienia)

Nauczyciel przygotowujący
do konkursu 

 XXIV Edycja Czwartków Lekkoatletycznych miejski   II m-sce
rzut pilką palantową
Malina Nowakowska IIIc
III m-sce
bieg na 60m
Antonina Krzemińska IIIc
Amelia Seliga IIIc
 J. Doruchowska
 Skierniewicka Szkolna
Liga Pływacka
miejski   III m-sce styl grzbietowy
Joanna Godlewska Ia
II m-sce styl dowolny
Nadia Podrażka IIa
A. Słomkowska-Fal
K. Skrzydło 
VII SKIERNIEWICKIE IGRZYSKA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH miejski  złoty medal
25 m (styl dowolny)
Joanna Godlewska, kl. Ia
srebrny medal
25 m (styl dowolny)
Natalia Podrażka, kl. IIa
 
     
       
       
       
       
   
© ALLROUNDER