Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wyniki konkursów IV-V

Szczegóły

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursów

Wyniki konkursów przedmiotowych i artystycznych

Nazwa konkursu

Etap 

Uzyskane wyniki (wyróżnienia)

Nauczyciel przygotowujący
do konkursu 

Konkurs internetowy Maks Matematyczny  ogólnopolski bardzo dobry wynik:
Aleksander Gronkiewicz, kl. 4 B
dobry wynik:
Bartosz Włodarczyk, kl. 5 B
Radosław Bartyś, kl 5 B
wyróżnienie:
Zuzanna Kubik, kl. 4 B
Dorota Orłowska
Beata Muras-Dąbrowska
 Konkurs na najładniejszy różaniec  szkolny

kl. IV
I miejsce
Ksawery Głuszek, kl. 4 B
II miejsce
Oliwia Nowak, kl. 4 C
III miejsce
Krystian Dzięgiel, kl. 4 C
Wyróżnienie:
Tomasz Winciorek, kl. 4 B
kl. V
I miejsce
Aleksandra Olejnik, kl. 5 A
II miejsce
Justyna Plaskota, kl. 5 E
III miejsce
Sylwester Maszynkiewicz, kl. 5C
wyróżnienie:
Maciej Winciorek, kl. 5 D

Krystyna Zając
Urszula Pawlak
Tomasz Chadamik
 Szkolny Konkurs Ortograficzny  szkolny

 kl. IV
Mistrz Ortografii:
Wojciech Makowski, kl. 4 A
kl. V
Mistrz Ortografii:
Sylwia Pachecka, kl. 5 E

Agnieszka Komorowska
Elżbieta Łopatka
Konkurs BPK "Portret sowy"  gminny II miejsce
Adam Radomski, kl. 5 B
Wojciech Frączek
 Miejski konkurs "Wiedzy o Wolontariacie" miejski   II miejsce zespołowo:

Maja Ciesielska, kl 5 B
Maja Dybowska, kl. 5 B
Marzena Kaczor 
 Miejski konkurs czytelniczy "Mikołajki z Mikołajem"  miejski  III miejsce:
Łucja Perka, kl 4 A

 Agnieszka Komorowska
Szkolny konkurs na wykonanie plakatu przedstawiającego najważniejsze symbole świąteczne krajów anglojęzycznych szkolny I miejsce
Maja Czarnota, kl. 4 A
II miejsce
Wojciech Filipczak, kl. 4 A
III miejsce
Antonina Czerwińska, kl. 5 D
wyróżnienie:
Łucja Perka, kl. 4 A
Jolanta Woszczyk
Barbara Czechowska
Alfik Matematyczny ogólnopolski bardzo dobry wynik:
Radosław Bartyś, kl. 5 B
Maciej Pawlik, kl. 5 B
dobry wynik:
Łucja Perka, kl. 4 A
Beata Muras-Dąbrowska
Dorota Orłowska
Konkurs na najładniejszą kartkę Bożonarodzeniową z życzeniami dla Papieża szkolny

kl. IV
I miejsce
Bogusław Maszynkiewicz, kl. 4 C
II miejsce
Bartosz Więcek, kl. 4 C
III miejsce
Aleksander Sochaczewski, kl. 4 A
wyróżnienie:
Krystian Dzięgiel, kl. 4 C

kl. V
I miesce
Marta Jabłońska, kl. 5 E
II miejsce
Weronika Lesiak, kl. 5 B
III miejsce
Maja Dybowska, kl. 5 B
wyróżnienia:
Julia Majcher, kl 5 C
Justyna PLaskota, kl. 5 E
Sylwester Maszynkiewicz, kl. 5 C
Filip Goszkowski, kl. 5 A

Krystyna Zając
Urszula Pawlak
Tomasz Chadamik

Wyniki zawodów / turniejów sportowych

Nazwa konkursu

Etap 

Uzyskane wyniki (wyróżnienia)

Nauczyciel przygotowujący
do konkursu 

XXVI skierniewicki Bieg Niepodległości  miejski  kl. IV -VIII
II miejsce (bieg na 700m)
Antonina Czerwińska, kl. 5D
Karol Skrzydło

"Dwa ognie"

organizator - OSiR Skierniewice 

 powiatowy I miejsce
Aleksandre Bełc, kl. 4C
Bagusław Maszynkiewicz, kl. 4 C
Kacper Rozpara, kl. 4 C Adam Bakalarski, kl. 5 C
Oktawian Kowalski, kl. 5 F
p. Karolina Nowakowska 
       
       
       
       
       
       
       
       
   
© ALLROUNDER