Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wyniki konkursów IV-VI

Szczegóły

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursów

Wyniki konkursów przedmiotowych i artystycznych

Nazwa konkursu

Etap 

Uzyskane wyniki (wyróżnienia)

Nauczyciel przygotowujący
do konkursu 

Konkurs plastyczny "Portret nauczyciela" szkolny I miejsce
Wiktoria Skorłutowska, kl. 4 F
II miejsce
Natalia Urbanek, kl. 4 E
III miejsce
Julia Pokrop, kl. 4 A
-------------
Konkurs matematyczny MAX MATEMATYCZNY ogólnopolski  wynik bardzo dobry
Marcin Świerczyński, kl. 5B
wynik dobry
Jakub Kacprzyk, kl. 5B
Oskar Wasilewski, kl. 5B
Ewa Wasiak
 Szkolny konkurs "Najpiękniejszy różaniec" szkolny klasy czwarte
I miejsce
Michał Czyżewski, kl. 4 A
II miejsce
Alicja Pietrzyk, kl. 4 A
III miejsce
Tomasz Długosz, kl. 4 C
klasy piąte
I miejsce
Filip Podkański, kl. 5 B
II miejsce
Magdalena Farej, kl. 5 A
III miejsce
Estera Bakalarska, kl. 5 B
Tomasz Chadamik
Konkurs na żartobliwy wiersz o nauczycielu  szkolny

I miejsce
Julia Andrys, kl. 7 A
II miejsce
Krzysztof Pachecki, kl. 2 A gim
III miejsce
Aleksandra Kraszewska, kl. 6 D
Nina Dybowska, kl. 6 D

................
 Konkurs na wykonanie gazetki o patronie szkoły Tadeuszu Kościuszce szkolny wyróżnione klasy:
budynek A:
kl. 4 A, kl. 5 A, kl. 5 D
budynek B:
I miejsce
kl. 3 C gim.
II miejsce
kl. 6 D
III miejsce
kl. 2 E gim.
kl. 3 A gim.
.................
 Piosenki pełne słońca - konkurs poświęcony życiu i twórczości Anny Jantar miejski wyróżnienie
Lena Szustakowska, kl. 5 C
 Ewa Matyjek
Konkurs na wykonanie najciekawszego latawca z hasłem  promującym tolerancję  szkolny I miejsce
Wiktoria Skorłutowska, kl. 4 F
II miejsce
Michał Szczęsny, Tomasz Jachimowski, Igor Sowa, kl. 4 D
III miejsce
Patrycja Maszynkiewicz, Nadia Karasiewicz, Anna Nowak,kl. 4D
wyróżnienia
Aleksandra Krzyżanowska,kl. 4E
Małgorzata Wierzbicka, kl. 4 E
Maria Krupińska, kl. 5 B
...................
 Konkurs plastyczny - kolaż "Niepodległa"  szkolny I miejsce
Maja Kowalska, Anna Smolarek, kl. 3 A gim
Oliwia Kowalczyk, Anna Krulikowska, Maria Sosnowska, Amelia Urbaniak, kl. 6 B
II mieksce
Patrycja Zimnota, Zofia Rochala, kl 6 A
III miejsce
Julia Skręta, Alicja Kopczyńska, kl. 6 A
wyróżnienia:
Klaudia Kucha, Kamila Kaczorowska, kl. 6 A
Izabela Wernikowska, Julia Kazanowska, kl. 6 A
Karol Jasiński, kl. 6 A

Anna Kozłowska
Anna Anwajler
 Konkurs na ułożenie alfabetu współczesnego patriotyzmu  szkolny  I miejsce
Filip Podkański, kl. 5 B
II miejsce
Dawid Dziuda, kl. 5 C
III miejsce
Maja Kubik, kl. 5 B
Katarzyna Stopińska -Zając
 Konkurs plastyczny "Tradycje polskie-gwiazda wigilijna, bombka i anioł w mojej wyobraźni"  szkolny I miejsce
Wiktoria Skorłutowska, kl. 4 F
Natalia Urbaniak, kl. 4 E
II miejsce
Filip Podkański, kl. 5 B
Michał Kulawiak, kl. 5 A
III miejsce
Oliwia Kaźmierczak, kl. 5 B
Weronika Soboń, kl. 4 E
Patrycja Owczarek, kl. 4 F
wyróżnienia:
Maksymilian Chadamik, kl. 5 B
Michał Czyżewski, kl. 4 A
Aleksandra Łuczywek, kl. 5 A
Tomasz Chadamik
ks. Tomasz Wodnicki
Marzena Kowalik
 Konkurs matematyczno-plastyczny dla uczniów klas IV i V
"Rok matematyki i informatyki widziany oczyma uczniów naszej szkoły"
 szkolny kl. IV
I miejsce
Wiktoria Skorłutowska, kl. 4 F
wyróżnienie
Alicja Rodziewicz i Alicja Pietrzyk, kl. 4 A
kl. V
I miejsce
Maria Krupińska, kl. 5 B
...................
XII Miejski Konkurs Historyczny dla uczniów szkół podstawowych
"Złote średniowiecze"
szkolny  I miejsce
Filip Podkański, kl. 5 B
II miejsce
Michalina Piwowaron, kl. 7 B
III miejsce
Maja Kubik, kl. 5 B
Katarzyna Stopińska-Zając
Anna Kozłowska
Wojewódzki Konkurs z Języka Polskiego szkolny I miejsce i przejście do etapu rejonowego
Julia Laska, kl. 6 B
II miejsce
Amelia Urbaniak, kl. 6 B
Natalia Grzeczka, kl. 7 B
III miejsce
Natalia Domasat, kl. 7 B
Paulina Król
Iwona Zdun
 Alfik Matematyczny ogólnopolski

dobry wynik
Bartosz Machnicki, kl. 4 B
bardzo dobry wynik
(2 miejsce w województwie łódzkim)

Marcin Świerczyński, kl. 5 B

I miejsce w szkole
kl. 6
Selena Madej, kl. 6 D
I miejsce
kl. 7
Amelia Klucznik, kl. 7 B

Ewa Wasiak
Beata Muras - Dąbrowska
 Konkurs na rymowankę "Dla zdrowia rymuję - nigdy nie choruję"  miejski II miejsce
Wiktoria Skorłutowska, kl. 4 F
wyróżnienia:
Tomasz Jachimowski, kl. 4 D
Michał Kulewiak, kl. 5 A
Wiktor Wieczorek, kl. 5 A
Wojciech Frączek
 Konkurs plastyczny "Zdrowy styl i zdrowe życie - też rysuję, czy widzicie?"  miejski I miejsce
Wiktor Wieczorek, kl. 5 A
III miejsce
Wiktoria Skorłutowska, kl. 4 F
Wojciech Frączek
 Konkurs filmowy "Jestem tym, co jem - filmik promujący zdrowy styl zycia i zdrowe odżywianie" miejski III miejsce
Wiktoria Wrzodak, kl. 5 D
Maria Krupińska, kl. 5 B
Agnieszka Czarnota
 Alfik Humanistyczny ogólnopolski bardzo dobry wynik
Alicja Więcek, kl. 4 A
Magdalena Dziąg, kl. 4 A
Alicja Pietrzyk, kl. 4 A
Zuzanna Galek, kl. 4 A
Miłosz Więcek, kl. 4 A
Natalia Gierach, kl. 4 C
Piotr Kępczyński, kl. 4 A
Martyna Meszka, kl. 4 C
Nikol Kowara, kl. 4 E
Amelia Ośko, kl. 4 E
Natasza Markus, kl. 4 E
Natalia Domasat, kl. 7 B
Natalia Grzeczka, kl. 7 B
Dawid Sudoł. kl. 7 B
dobry wynik
Michał Czyżewski, kl. 4 A
Aleksandra Łuczywek, kl. 5 A
Maja Kubik, kl. 5 B
Magdalena Ostrowska, kl. 7 C
Filip Kwiatkowski, kl. 7 B
Michał Jachimowski, kl. 7 C
Elżbieta Łopatka
Katarzyna Sałkowska
Iwona Zdun
Paulina Król
Agnieszka Komorowska
 Konkurs literacki pod hasłem "Kreujemy literackie światy" szkolny tytuł - Literacki Tadeusz
Michalina Rybus, kl. 7 A
wyróżnienia
Magdalena Ostrowska, kl. 7 C
Nina Dybowska, kl. 6 D
Marzena Kaczor
Agnieszka Komorowska
Iwona Zdun
Szkolny konkurs matematyczny "Wybieramy najlepszych matematyków naszej szkoły" szkolny kl. IV
I miejsce
Mieszko Płotkowiak, kl. 4 A
II miejsce
Bartłomiej Machnicki, kl. 4 B
III miejsce
Alan Borowiec, kl. 4 D
kl. V
I miejsce
Marcin Świerczyński, kl. 5 B
II miejsce
Jakub Kacprzyk, kl. 5 B
III miejsce
Oskar Wasilewski, kl. 5 B
kl. VI
I miejsce
Aleksandra Kraszewska, kl. 6 D
II miejsce
Konrad Szkup, kl. 6 C
III miejsce
Selena Madej, kl. 6 D
Julia Laska, kl. 6 B
kl. VII
I miejsce
Dominik Jarecki, kl. 7 A
II miejsce
Amelia Klucznik, kl. 7 B
III miejsce
Natalia Grzeczka, kl. 7 B
Ewa Wasiak
Katarzyna Markowicz
Dorota Lis
Beata Muras-Dąbrowska
Ogólnopolski  Konkurs Języka Angielskiego "English high flier" ogólnopolski  Bardzo dobry wynik
(III miejsce w województwie)

Nikola Michalska, kl. 6 D
bardzo dobry wynik:
Julia Rolewska, kl. 7 A
Tomasz Frączek, kl. 3 B gim
Jolanta Woszczyk
Barbara Czechowska
Agnieszka Jelonek-Krupińska
Międzyszkolny konkurs wiedzy o Skierniewicach "Skierniewice-moje miasto"  międzyszkolny III miejsce
Maja Kubik, kl. 5 B
Filip Podkański, kl. 5 B
Maria Krupińska, kl. 5 B
Katarzyna Stopińska-Zając
Omnibus fizyczno-chemiczny
szkolny zwycięzca:
Amelia Klucznik, kl. 7 B
Ilona Koziarska
Dariusz Kłosiński
Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy   powiatowy najwyższy wynik testu w kat. kl. VI
Julia Laska, kl. 6 B
laureaci konkursu:
Natalia Witczak, kl. 6 D
Konrad Szkup, kl. 6 C
Aleksandra Kraszewska, kl. 6 D
wyróżnienie za dobry łączny wynik:
Julia Skręta, kl. 6 A

Wojciech Frączek
Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy
"Z przyrodą w plecaku"
 międzyszkolny  zwycięzca konkursu w kat. ind.
Julia Laska, kl. 6 B
wyróżnienia w kat. ind.
Konrad Szkup, kl. 6 C
Julia Skręta, kl. 6 A
II miejsce zespół w składzie:
Amelia Urbaniak, kl 6 B
Julia Laska, kl. 6 B
Aleksandra Kraszewska, kl. 6 D
Wojciach Frączek
 Konkurs Humanistyczny powiatowy  kat. ind.
II miejsce
Julia Laska, kl. 6 B
IV miejsce
Aleksandra Kraszewska, kl. 6 D
drużynowo:
IV miejsce
Aleksandra Kraszewska, kl. 6 D
Nina Dybowska, kl. 6 D
Malwina Olczyk, kll. 6 D
Paulina Król
Iwona Zdun
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego wojewódzki  finalista:
Julia Rolewska, kl 7 A
Barbara Czechowska
 Szkolny Konkurs Komputerowy
"Moja droga do szkoły"
 szkolny  I m-sce
Oliwier Jabłoński kl. 4a
II m-sce
Dawid Sudoł kl. 7c
wyróżnienie
Antos Mateusz kl. 7a
Konopka Kacper kl. 7a
Ślwski Igor kl. 7a
Falkowski Mikołaj kl. 7a
 
A. Błażejewski

R. Czyżewski


W. Kostrzewski
 Matematyczne rymowanki szkolny

kl. IV - V
laureaci:
Miłosz Więcek, kl. 4 A
Alex Sigra, kl 4 A
Julianna Pokrop, kl. 4 A
Alicja Rodziewicz, kl. 4 A
Nikola Lorenc, kl. 4 A
Julia Cegiełka, kl. 4 A
Ewa Trojanowska, kl. 4 F

kl. VI - VII
laureaci:
Miłosz Imiński i Kacper Miłosz, kl. 7 B
Jan Hanuszkiewicz, kl. 7 C
Julia Andrys, kl. 7 A

 
XII  Miejski Konkurs Historyczny dla uczniów szkół podstawowych
"Złote średniowiecze"
 miejski III miejsce:
Maja Kubik, kl. 5 B
Filip Podkański, kl. 5 B
Michalina Piwowaron, kl. 7 B
Katarzyna Stopińska-Zając
Konkurs Plastyczny - Idealna Kobieta Idealny Mężczyzna   szkolny

Klasy VI i VII
I miejsce 
Alex Windys, kl. VIIb
II miejsce
Nina Dybowska, kl. VId
III miejsce
Amelia Kluczniak kl VIIb     

Klasy gimnazjalne

I miejsce
Jakub Kuś kl. IIId
II miejsce
Gabriela Kubiak, kl. IIc
III miejsce
Adelina Bielicka, kl. IIa Dawid Lorenc, kl. IIId
  

 
 XXXI Ogólnopolski Konkurs ZGLOP
"Mój Las 2017/2018"
 ogólnopolski Wyróżnienie
Skorłutowska Wiktoria kl. IV f
Michał Krupiński, kl. 2 B gim
Wojciech Frączek
Barbara Kwiatkowska
XV Szkolny Konkurs Ortograficzny szkolny I m-sce
Julia Laska, kl. 6 B
II m-sce
Kinga Szymczak, kl. 5 C
III m-sce
Amelia Urbaniak, kl. 6 B
Mistrz ortografii
Julia Rolewska, kl. 7 A
Wicemistrz ortografii
Filip Kwiatkowski, kl. 7 B
Iwona Zdun
Paulina Król
Marzena Kaczor
XV Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny "Na ortograficznej arenie" międzyszkolny II miejsce oraz wyróżnienie za najlepiej napisane dyktando
Julia Laska, kl. 6 B
Paulina Król
 IV Finał Mędzyszkolnego Konkursu Frazeologicznego
"Z polszczyzną za pan brat"
 międzyszkolny I miejsce
Michalina Piwowaron, kl. 7 B
III miejsce
Katarzyna Żarczyńska, kl.3 A gim.
Iwona Zdun
Elżbieta Łopatka
 Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym powiatowy I miejsce drużynowo:
Maciej Cegiełka, kl. 6 D
Hubert Żaczek, kl.6 D
Klaudia Grala, kl. 6 D
Leszek Misztal
Szkolny Konkurs Informatyczny
SKIER@INFO
szkolny I miejsce
Dominik Jarecki, kl. 7 A
II miejsce
Marcin Świerczyński, kl. 5 B
III miejsce
Wiktor Poremba, kl. 5 B
Leszek Misztal
Witold Kostrzewski
Miejski Konkurs Informatyczny "Skier@info - 2018" miejski I miejsce
Dominik Jarecki, kl. 7 A
wyróżnienie
Witold Poremba, kl. 5 B
Witold Kostrzewski
Leszek Misztal
 Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur  międzynarodowy bardzo dobry wynik
Marcin Świerczyński, kl. 5 B
Wyróżnienia
Miłosz Więcek, kl. 4 A
Kamil Gmerek, kl. 2 A gim
Ewa Wasiak
Janusz Puszcz
 XV Międzyszkolny Konkurs Matematyczny
"Wybieramy najlepszych matematyków miasta Skierniewice"
międzyszkolny I miejsce
Marcin Świerczyński, kl. 5 B
Ewa Wasiak
Konkurs międzyszkolny - "Na ratunek Ziemi" międzyszkolny I miejsce
Maciej Żabiński, kl. 4 B
II miejsce
Natalia Pawlik, kl. 7 B
wyróżnienia:
Amelia Klucznik, kl. 7 B
Natalia Grzeczka, kl. 7 B
Nagroda za najładniejszą pracę plastyczną:
Wiktoria Skorłutowska, kl. 4 F
Maja KUbik, kl. 5 B
Filip Podkański, kl. 5 B
Agnieszka Czarnota
Wojciech Frączek
Konkurs plastyczny Kwiat 3D szkolny II miejsce
Wiktoria Skorłutowska, kl. 4 F
-----------
 Konkurs plastyczno-przyrodniczy
"Zielone Płuca Województwa Łódzkiego"
międzyszkolny  I miejsce
Michał Szczęsny, kl. 4 D
II miejsce
Wiktoria Skorłutowska, kl. 4 F
Wojciech Frączek
Konkurs na wykonanie figurki -
Wybitni Polacy
szkolny

kat. kl. 4-5
I miejsce

Roksana Bielawska, kl. 4 D
Marceli Madej, kl. 4 E
Wiktoria Skorłutowska, kl. 4 F
wyróżnienia:
Aleksandra Matyjek, kl. 5 C
Alicja Więcek, kl. 4 A
Natalia Urbaniak, kl. 4 E
Natasza Markus, kl. 4 E
Kacper Matuszewski, kl 4 B
Julia Wójcik, kl. 4 D
Sara Fastyn, kl. 4 F
Maciej Jagiełła, kl 4 F
kat, kl. 6 - 7

I miejsce
Wiktoria Michałowska, Zuzanna Pryk, kl. 6 A
II miejsce
Natalia Domasat, Natalia Pawlik, Amelia Klucznik, kl. 7 B
III miejsce
Izabela Szostek, kl. 6 A
wyróżnienia:
Alrksander Dabrowski, kl 6 A
Patrycja Zimnota, kl. 6 A

Katarzyna Stopińska-Zając
Anna Kozłowska
Paweł Koźbiał
Konkurs na wykonanie albumu
"Dzieła i czyny Polaków dla niepodległości"
szkolny I miejsce
Natalia Wierzbowska, kl. 6 C
Paweł Koźbiał
XI MIędzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego
"English is fun"
międzyszkolny II miejsce
kat. kl. V - VI
Nikola Michalska, kl. 6 D
II miejsce

Julia Rolewska, kl. 7 A
 Barbara Czechowska
Jolanta Woszczyk
Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego PANDA ogólnopolski


laureat
Alicja Więcek, kl. 4 A
wyróżnienie:
Alicja Pietrzyk, kl. 4 A
Aleksandra Kraszewska, kl. 6 D

I miejsce (w kraju)
Julia Rolewska, kl. 7 A

Barbara Czechowska
Agnieszka Jelonek-Krupińska
Jolanta Woszczyk
I wojewódzki Konkurs Piosenki w Językach Obcych wojewódzki

III miejsce
Urszula Szymańska, kl. 7 A -śpiew
Maja Konopacka, Julia Andrys, kl. 7 A - taniec
wyróżnienie:
śpiew:
Nina Dybowska, kl. 6 D
Natalia Bysynger, kl. 6 D
Aleksandra Kraszewska, kl. 6 D
Julia Mikusek, kl. 6 D
taniec:
Malwina Olczyk, kl. 6 D
nagroda za wyjątkową osobowość:
Malwina Olczyk, kl. 6 D

Barbara Czechowska
Jolanta Woszczyk
Konkurs poetycki - "Ukochana niepodległość" szkolny

I miejsce
Natalia Grzeczka, kl. 7 B
Amelia Kamińska, kl. 2 A gim
II miejsce
Michalina Rybus, kl. 7 A
Krzysztof Pachecki, kl. 2 A gim
III miejsce
Dawid Sudoł, kl. 7 C
Jan Hanuszkiewicz, kl. 7 B
Wyróżnienia:
Michalina Piwowaron, kl. 7 B
Maja Podrazka, kl. 7 A

Iwona Zdun
Marzena Kaczor
Agnieszka Komorowska
Konkurs literacko-plastyczny "Niepodległa Polska" szkolny I miejsce
Oliwia Madej, kl. 7 B
Iwona Zdun

VI Szkolny Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej
EUROQUIZ
hasło przewodnie - Finlandia

szkolny I miejsce
Amelia Klucznik, kl. 7 B
Natalia Domasat, kl. 7 B
II miejsce
Magdalena Filipczak, kl. 7 A
Michalina Rybus, kl. 7 A
III miejsce
Julia Skręta, kl. 6 A
Maksymilian Zieliński, kl. 6 C
Róża Ozga, kl. 6 C
Anna Kozłowska
Paweł Koźbiał
Szkolny Konkurs Recytatorski szkolny I miejsce
Alicja Pietrzyk, kl. 4 A
II miejsce
Zuzanna Galek, kl. 4 A
III miejsce
Estera Bakalarska, kl. 5 B
Elżbieta Łopatka
Paulina Król
Mały Konkurs Recytatorski miejski wyróżnienie:
Estera Bakalarska, kl. 5 B
Paulina Król
Konkurs plastyczny "Mój przyszły zawód - moja pasja" miejski nagroda:
Filip Podkański, kl. 5 B
Joanna Strumidło-Urbanek
Międzyszkolny Konkurs Piosenki "Kornelek"- "Na ludową nutę" międzyszkolny kat. kl. 3 - 4
I miejsce
Małgorzata Wierzbicka, kl. 4 E
II miejsce
Natalia Gierach, kl. 4 C
kat. kl. 5 -6
I miejsce
Filip Podkański, kl. 5 B
Ewa Matyjek
Międzyszkolny Konkurs dla uczniów kl. 4
"I love English"
międzyszkolny wyróżnienie:
Amelia Ośko, kl. 4 E
Joanna Sałek
Ogólnopolska Olimpiada Przedmiotowa z Języka Angielskiego
OLIMPUS
ogólnopolski laureat
Alicja Pietrzyk, kl. 4 A
Agnieszka Jelonek-Krupińska
 Konkurs na ułożenie wiersza
"Ukochana niepodległość"
szkolny I miejsce
Julia Cegiełka, kl. 4 A
II miejsce
Roksana Bielawska, kl. 4 D
III miejsce
Fabian Zieliński, kl. 4 C
Katarzyna Stopińska-Zajac
Konkurs czytania w języku angielskim, niemieckim i rosyjskim dla klas 7 szkolny

język angielski
I miejsce
Filip Kwiatkowski, kl. 7 B
II miejsce
Julia Rolewska, kl. 7 A
III miejsce
Julia Andrys, kl. 7 A
język niemiecki
Julia Rolewska, kl. 7 A
II miejsce
Maja Konopacka, kl. 7 A
jezyk rosyjski
I miejsce
Jakub Mąkolski, kl.7 B
II miejsce
Michalina Piwowaron, kl. 7 B
III miejsce
Piotr Stachecki, kl. 7 B

Barbara Czechowska
Maria Pluta
Violetta Kutkowska
V Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek międzyszkolny wyróżnienie
Wiktoria Zjawińska, kl. 7 B
Justyna Podkoń
Międzyszkolny Konkurs Piosenki Dziecięcej "Słowiki" międzyszkolny kat. kl 7
I miejsce
Urszula Szymańska, kl.7 A
Justyna Podkoń
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny
Orzeł Biały - nasza duma
eliminacje szkolne wyróżnienia
Julia Koter, kl. 7 D
Julia Rolewska, kl. 7 A
Urszula Szymańska, kl. 7 A
Justyna Podkoń
Quizizz:Szkolny Konkurs Informatyczny
dla kl. 7 i gim
szkolny II miejsce
Dominik Jarecki, kl. 7 A
III miejsce
Maciej Wiśniewski, kl. 7 A
Witold Kostrzewski
Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny
Eko - Planeta
ogólnopolski

wyróżniona praca indywidualna
Maria Krupińska, kl. 5 A

wyniki na terenie szkoły
kat. kl. 5-7
I miejsce
Aleksandra Kraszewska, kl. 6 D
II miejsce
Julia Rolewska, kl. 7 A
III miejsce
Julia Laska, kl. 6 B
kat. kl. 4
I miejsce
Adrian Kowalczyk, kl. 4 A
II miejsce
Jagoda Murgrabia, kl. 4 E
III miejsce
Wiktoria Skorłutowska, kl. 4 F

Wojciech Frączek
Agnieszka Czarnota
Maria Klimiuk
VIII Powiatowy Bieg na Unijno-Ekologiczną Orientację powiatowy I miejsce
Maciej Klepaczka, kl. 7 B
Piotr Stachecki, kl 7 B
Amelia Klucznik, kl. 7 B
II miejsce
Bartłomiej Pijus, kl. 7 B
Zuzanna Sobolewska, kl.7 B
Jakub Łopatka, kl. 7 B
Milena Ciszewska
Szkolny Konkurs Wiedzy Niepodłegła Polska szkolny kat. kl. 7
I miejsce
Natalia Domasat, kl. 7 B
Michał Jachimowski, kl. 7 C
Dominik Jarecki, kl 7 A
kat. kl 6
Julia Laska, kl. 6 B
Anna Kozłowska
Paweł Koźbiał
Anna Adwajler
Szkolny konkurs na wykonanie prezentacji multimedialnej
"Niepodległe Skierniewice"
szkolny I miejsce
Jeremiasz Łapiński, Jakub Łopatka, kl. 7 B
Anna Kozłowska
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki etap szkolny I miejsce i przejście do etapu rejonowego
Amelia Klucznik, kl. 7 B
Beata Muras - Dąbrowska
Konkurs Przyrodniczy Fotonatura -
Pomniki Przyrody w mojej okolicy 2017
? II miejsce
Michał Krupiński, kl. 2 B gim
Barbara Kwiatkowska
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny
"Przygoda w muzeum"
powiatowy nagroda:
Amelia Klucznik, kl. 7 B
wyróżnienia:
Michalina Piwowaron, kl. 7 B
Natalia Łyżeń, kl. 7 B
Joanna Strumidło-Urbanek
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii rejonowy finaliści:
Dominik Jarecki, kl. 7 A
Michał Jachimowski, kl. 7 C
Paweł Koźbiał
V Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Biblijnej
"Biblia i jej sekrety"
międzyszkolny III miejsce
Kacper Matuszewski, kl. 4 B
Tomasz Jachimowski, kl. 4 D
Marzena Kowalik
XLVI Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno-Krajoznawczy eliminacje powiatowe I miejsce
Maja Konopacka, kl. 7A
Wiktoria Kurlikowsak, kl. 7 A
Dominik Jarecki, kl. 7 A
II miejsce
Magdalena Filipczak, kl. 7 A
Julia Andrys, kl. 7 A
Michalina Rybus, kl. 7 A
Tomasz Chadamik
Ogólnopolski Konkurs Historyczny
Krąg
ogólnopolski wyróżnienie:
Michał Jachimowski, kl. 7 C
Paweł Koźbiał

Wyniki zawodów / turniejów sportowych

Nazwa konkursu

Etap 

Uzyskane wyniki (wyróżnienia)

Nauczyciel przygotowujący
do konkursu 

Igrzyska Dzieci w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt powiatowy  III miejsce
Magdalena Farej, kl. 5A|
Maja Chojecka, kl. 5A
Wiktoria Podrażka, kl. 5A
Klaudia Kucha, kl. 6A
Maria Sosnowska, kl. 6B
Nikola Michalska, kl. 6D
Wiktoria Kurlikowska, kl. 7A
Weronika Kluza, kl. 6B
Jolanta Doruchowska
Ewa Zdzieszyńska-Tasak
 XXII skierniewicka edycja Czwartków Lekkoatletycznych miejski
15.09.2017

ROCZNIK 2005
II miejsce w rzucie piłeczką palantową
Zuzanna Pryk, kl. 6 A
III miejsce w rzucie piłeczką palantową
Dawid Kowara

ROCZNIK 2006
II miejsce w biegu na 60 m
Magdalena Farej, kl. 5 A
III miejsce w biegu na 60 m
Maja Chojecka, kl. 5 A
III miejsce w biegu na 60 m
Jakub Przyżycki, kl.  5 A
I miejsce w rzucie piłeczką palantową
Weronika Karandysz, kl. 5 A
III miejsce w rzucie piłeczką palantową

Magdalena Farej, kl. 5 A
III miejsce w skoku w dal
Maja Chojecka, kl. 5 A

ROCZNIK 2007
I miejsce w rzucie piłeczką palantową
Lena Kubik, kl. 5 C
II miejsce w biegu na 60 m
Maja Kubik, kl. 5 B
III miejsce w rzucie piłeczką palantową
Maria Maszynkiewicz, kl. 4 E

Ewa Zdzieszyńska-Tasak
Karol Skrzydło
Jolanta Doruchowska
Piotr Gierach
 XXII skierniewicka edycja Czwartków Lekkoatletycznych miejski
29.09.2017
ROCZNIK 2005
III miejsce w biegu na 300m
Natalia Witczak, kl. 6 D
III miejsce w rzucie piłeczką palantową
Kinga Farej, kl. 6 D
III miejsce w rzucie piłeczką palantową
Zuzanna Pryk, kl. 6 A
ROCZNIK 2006
II miejsce w biegu na 60 m
Magdalena Farej, kl. 5 A
III miejsce w biegu na 60 m
Magdalena Siekowska, kl. 5 C
III miejsce w rzucie piłeczką palantową
Magdalena Farej, kl. 5 A
ROCZNIK 2007
II miejsce w biegu na 60 m
Oskar Mirowski, kl. 4 E
III miejsce w biegu na 60 m
Miłosz Sosnowski, kl. 4 E
I miejsce w rzucie piłeczką palantową
Lena Bielecka, kl. 5 C
III miejsce w rzucie piłeczką palantową
Julia Cegiełka, kl. 4 A
Jolanta Doruchowska
Ewa Zdzieszyńska-Tasak
Piotr Gierach
 XXII skierniewicka edycja Czwartków Lekkoatletycznych miejski
17.10.2017
 ROCZNIK 2005
II miejsce w biegu na 300m
Natalia Witczak, kl. 6 D
II miejsce w rzucie piłeczką palantową
Klaudia Kucha, kl. 6 A
III miejsce w rzucie piłeczką palantową
Kinga Farej, kl. 6 D
III miejsce w skoku w dal
Maria Sosnowska, kl. 6 B
ROCZNIK 2006
II miejsce w biegu na 60 m
Magdalena Farej, kl. 5 A
III miejsce w biegu na 60 m
Maja Chojecka, kl. 5 A
I miejsce w rzucie piłeczką palantową
Weronika Karandysz, kl. 5 A
II miejsce wrzucie piłeczką palantową
Magdalena Farej, kl. 5 A
ROCZNIK 2007
III miejsce w biegu na 60 m
Oskar Mirowski, kl. 4 E
II miejsce w rzucie piłeczką palantową
Julia Cegiełka, kl 4 A
III miejsce w skoku w dal
Oskar Mirowski, kl 4 E
Jolanta Doruchowska
Ewa Zdzieszyńska-Tasak
Piotr Gierach
 XXII skierniewicka edycja Czwartków Lekkoatletycznych miejski
22.10.2017
 ROCZNIK 2005
I miejsce w biegu na 300m
Natalia Witczak, kl. 6 D
III miejsce w rzucie piłeczką palntową
Kinga Farej, kl. 6 D
III miejscew rzucie piłeczką palantową
Alicja Kopczyńska, kl. 6 A
II miejsce w skoku w dal
Maria Sosnowska, kl. 6 B
ROCZNIK 2006
III miejsce w biegu na 60m
Jakub Przyżycki, kl. 5 A
II miejsce w biegu na 60m
Magdalena Farej, kl. 5 A
III miejsce w biegu na 60m
Maja Chojecka, kl. 5 A
I miejsce w biegu na 300m
Wiktoria Podrażka, kl. 5 A
II miejsce w rzucie piłeczką palantową
Jakub Przyżycki, kl. 5 A
III miejsce w rzucie piłeczką palantową
Jakub Szotomski, kl. 5 A
I miejsce w rzucie piłeczką palantową
Magdalena Farej, kl. 5 A
III miejsce w rzucie piłeczką palantową
Weronika Krandysz, kl. 5 A
ROCZNIK 2007
II miejsce w biegu na 60m
Miłosz Sosnowski, kl. 4 E
II miejsce w rzucie piłeczką palantową
Maria Maszynkiewicz, kl. 4 E
III miejssce w skoku w dal
Miłosz Sosnowski, kl. 4 E
III miejsce wbiegu na 60m
Maria Maszynkiewicz, kl. 4 E
Jolanta Doruchowska
Ewa Zdzeszyńska -Tasak
Piotr Gierach
Igrzyska Dzieci w mini piłce ręcznej dziewcząt  powiatowy  III miejsce
Klaudia Kucha, kl. 6 A
Zuzanna Pryk, kl.6 A
Klaudia Grala, kl. 6 D
Maria Sosnowska, kl. 6 B
Wiktoria Kurlikowska, kl. 7 A
Oliwia Walentowicz, kl 6 A
Kamila Kaczorowska, kl. 6 A
Julia Majewska, 6 B
Selena Madej, kl. 6 D
Kinga Farej, kl 6 D

Ewa Zdzieszyńska-Tasak

 Igrzyska Dzieci w mini piłce siatkowej dziewcząt  powiatowy II miejsce
Zuzanna Pryk, kl. 6 A
Maria Sosnowska, kl. 6 B
Klaudia Kucha, kl. 6 A
Oliwia Walentowicz, kl. 6 A
Klaudia Grala, kl. 6 D
Magdalena Farej, kl. 5 A
Maja Chojecka, kl 5 A
Weronika Karandysz, kl. 5 A
Kinga Farej, kl. 6 D
Julia Majewska, kl 6 B
 Ewa Zdzieszyńska-Tasak
Jolanta Doruchowska
Igrzyska Dzieci -
Gry i zabawy
powiatowy I miejsce
Michał Dolecki, kl. 5 A
Marceli Madej, kl. 4 E
Natasza Markus, kl. 4 E
Maria Maszynkiewicz, kl. 4 E
Oskar Mirowski, kl. 4 E
Amelia Ośko, kl. 4 E
Alicja Rodziewicz, kl. 4 A
Weronika Sałkowska, kl. 4 E
Weronika Soboń, kl. 4 E
Miłosz Sosnowski, kl. 4 E
Jakub Stachecki, kl. 4 E
Dominik Michalski, kl. 4 E
Jolanta Doruchowska
Piotr Gierach
Ewa Zdzieszyńska-Tasak
Igrzyska Dzieci -
Gry i zabawy
pół finał wojewódzki  I miejsce
Michał Dolecki, kl. 5 A
Marceli Madej, kl. 4 E
Natasza Markus, kl. 4 E
Maria Maszynkiewicz, kl. 4 E
Oskar Mirowski, kl. 4 E
Amelia Ośko, kl. 4 E
Alicja Rodziewicz, kl. 4 A
Weronika Sałkowska, kl. 4 E
Weronika Soboń, kl 4 E
Miłosz Sosnowski, kl.4 E
Jakub Stachecki, kl. 4 E
Dominik Michalski, kl4 E
Maciej Matulski, kl 4 B
Jolanta Doruchowska
Piotr Gierach
Ewa Zdzieszyńska-Tasak
 Igrzyska Dzieci-
Gry i zabawy
wojewódzki  III miejsce
Michał Dolecki, kl 5 A
Marceli Madej, kl. 4 E
Natasza Markus, kl. 4 E
Maria Maszynkiewicz, kl. 4 E
Oskar Mirowski, kl. 4 E
Amelia Ośko, kl. 4 E
Alicja Rodziewicz, kl 4 A
Weronika Sałkowska, kl. 4 E
Weronika Soboń, kl. 4 E
Miłosz Sosnowski, kl. 4 E
Jakub Stachecki, kl 4 E
Dominik Michalski, kl. 4 E
Maciej Matulski, kl. 4 B
Aleksandra Krzyżanowska, kl. 4 E
Aleksander Urbanek, kl. 4 C
Jolanta Doruchowska
Piotr Gierach
Ewa Zdzieszyńska-Tasak
 XXII skierniewicka edycja Czwartków Lekkoatletycznych  miejski
13.04.2018

Rocznik 2005
II miejsce w rzucie piłeczką palantową
Zuzanna Pryk, kl. 6 A
II miejsce w rzucie piłeczką palntową
Maria Sosnowska, kl. 6 B
Rocznik 2006
I miejsce w biegu na 60m
Magdalena Farej, kl. 5 A
I miejsce w biegu na 300m
Wiktoria Podrażka, kl. 5 A
II miejsce w rzucie piłeczką palantową
Jakub Przyżycki, kl 5 A
II miejsce w rzucie piłeczką palantową
Magdalena Farej, kl. 5 A
III miejsce w rzucie piłeczką palantową
Weronika Karandysz, kl. 5 A
III miejsce w skoku w dal
Maja Chojecka, kl. 5 A
Rocznik 2007
II miejsce w rzucie piłeczką palantową
Lena Bielecka, kl. 5 C
I miejsce w skoku w dal
Miłosz Sosnowski, kl. 4 E
III miejsce w skoku w dal
Oskar Mirowski, kl. 4 E

Jolanta Doruchowska
Piotr Gierach
Ewa Zdzieszyńska-Tasak
XXII skierniewicka edycja Czwartków Lekkoatletycznych  miejski
20.04.2018
ROCZNIK 2005
I miejsce w rzucie piłeczką palantową
Kinga Farej, kl. 6 D
II miejsce w rzucie piłeczką palantową
Maja Borgulska, kl. 6 C
ROCZNIK 2006
II miejsce w biegu na 60 m
Maja Chojecka, kl. 5 A
I miejsce w biegu na 300m
Wiktoria Podrażka, kl. 5 A
II miejsce w rzucie piłeczką palantową
Jakub Przyzycki, kl. 5 A
II miejsce w rzucie piłeczką palantową
Amelia Kraher, kl. 5 A
II miejsce w skoku w dal
Maja Chojecka, kl. 5 A
ROCZNIK 2007
III miejsce w biegu na 60 m
Małgorzata Wierzbicka, kl. 4 E
III miejsce w biegu na 300m
Miłosz Sosnowski, kl. 4 E
III miejsce w rzucie piłeczką palantową
Julia Cegiełka, kl. 4 A
Jolanta Doruchowska
Ewa Zdzieszyńska-Tasak
Piotr Gierach
 XXII skierniewicka edycja Czwartków Lekkoatletycznych  miejski
27.04.2018
 ROCZNIK 2005
III miejsce w rzucie piłeczką palantową
Kinga Farej, kl. 6 D
ROCZNIK 2006
III miejsce w biegu na 60 m
Jakub Przyżycki, kl. 5 A
II miejsce w biegu na 60m
Magdalena Farej, kl. 5 A
I  miejsce w biegu na 300m
Wiktoria Podrażka, kl. 5 A
I miejsce w rzucie piłeczką palantową
Jakub Przyżycki, kl. 5 A
I miejsce w rzucie piłeczką palantową
Weronika Karandysz, kl. 5 A
III miejsce w skoku w dal
Maja Chojecka, kl. 5 A
ROCZNIK 2007
II miejsce w biegu na 60m
Bartosz Grochol-Kubik, kl. 4 E
II miejsce w biegu na 60m
Maria Maszynkiewicz, kl. 4 E
II miejsce w biegu na 300m
Miłosz Sosnowski, kl. 4 E
III miejsce w biegu na 300m
Weronika Sałkowska, kl. 4 E
II miejsce w rzucie piłeczką palantową
Lena Bielecka, kl. 4 E
III miejsce w skoku w dal
Oskar Mirowski, kl. 4 E
Jolanta Doruchowska
Piotr Gierach
XXII Miejski Finał Czwartków Lekkoatletycznych  miejski

II miejsce w Punktacji Szkół w XXII GRAND PRIX "Czwartków Lekkoatletycznych"

ROCZNIK 2005
III miejsce w rzucie piłeczką palantową
Kinga Farej, kl. 6 C
ROCZNIK 2006
I miejsce w biegu na 300m
Wiktoria Podrażka, kl. 5 A
II miejsce w biegu na 60 m
Magdalena Farej, kl. 5 A
II miejsce w rzucie piłeczką palantową
Magdalena Farej, kl. 5 A
I miejsce w rzucie piłeczką palantową
Weronika Karandysz, kl. 5 A
II miejcse w rzucie piłeczką palantową
Jakub Przyżycki, kl. 5 A
II miejsce w skoku w dal
Maja Chojecka, kl 5 A
III miejsce w biegu na 60m
Jakub Przyżycki, kl. 5 A
ROCZNIK 2007
III miejsce w biegu na 60m
Maria Maszynkiewicz, kl. 4 E
II miejsce w rzucie piłeczką palantową
Lena Bielecka, kl. 4 E
II miejsce w biegu na 300m
Miłosz Sosnowski, kl. 4 E
III miejsce w biegu na 60m
Oskar Mirowski, kl. 4 E

Jolanta Doruchowska
Piotr Gierach
 Igrzyska Dzieci
w mini piłce nożnej dziwcząt
 powiatowy

I miejsce
Julia Cegiełka, kl. 4 A
Maja Chojecka, kl. 5 A
Klaudia Grala, kl. 6 D
Patrycja Grotkowska, kl. 5 A
Weronika Karandysz, kl. 5 A
Klaudia Kucha, kl. 6 A
Zuzanna Pryk, kl. 6 A
Wiktoria Podrażka, kl. 5 A
Joanna Kłąb, kl. 6 D

Ewa Zdzieszyńska-Tasak
Jolanta Doruchowska
 Igrzyska Dzieci
w mini piłce nożnej dziewcząt
 pół finał wojewódzki  IV miejsce
Julia Cegiełka, kl. 4 A
Maja Chojecka, kl. 5 A
Klaudia Grala, kl. 6 D
Patrycja Grotkowska, kl. 5 A
Weronika Karandysz, kl. 5 A
Jada kozłowska, kl. 5 B
Oliwia Krawczyk, kl. 5 A
Klaudia Kucha, kl. 6 A
Zuzanna Pryk, kl. 6 A
EWa Zdzieszyńska-Tasak
Jolanta Doruchowska
 Skierniewicki Bieg Wiosny powiatowy kat. kl. 3-4
II miejsce
Małgorzata Wierzbicka, kl. 4 E
Jolanta Doruchowska
 Skierniewicka Szkolna Liga Pływacka miejski
22.11.2017
ROCZNIK 2005
II miejsce 50m stylem dowolnym
Natalia Bysynger, kl. 6 D
III miejsce 50m stylem dowolnym
Natalia Witczak, kl. 6 D
II miejsce 50m stylem dowolnym
Wiktor Zalewski, kl. 6 A
I miejsce 50m stylem grzbietowym
Julia Mikusek, kl. 6 D
ROCZNIK 2007
I miejsce 50m stylem grzbietowym
Oliwier Jabłoński, kl. 4 A
Piotr Kocęba
 Skierniewicka Szkolna Liga Pływacka  miejski
20.04.2018
 ROCZNIK 2007
II miejsce 50m stylem grzbietowym
Oliwier Jabłoński, kl. 4 A
II miejsce 50m stylem klasycznym
Mieszko Płotkowiak, kl. 4 A
ROCZNIK 2006
III miejsce 50 m stylem grzbietowym
Jakub Kacprzyk, kl. 5 B
Piotr Kocęba
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w siatkówce plażowej  powiatowy  III miejsce
Karina Adamczyk, kl. 7 B
Oliwia Madej, kl. 7 B
Małgorzata Rutkowska, kl. 7 B
Julia Wacławek, kl. 7 B
Elżbieta Zbudniewek
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w pływaniu drużynowym powiatowy III miejsce
Michał Krupiński, kl. 2 C gim
Bartosz Pijus, kl. 7 B
Piotr Stachecki, kl. 7 B
Jan Żytyński, kl. 3 B gim
Elżbieta Zbudniewek
 Igrzyska Młodzieży Szkolnej w badmintonie drużynowym powiatowy  III miejsce
Dominika Kapusta, kl.3 C gim
Martyna Kędziora, kl. 3 C gim
Mateusz Maciejak, kl 3 C gim
Kacper Widuliński, kl. 3 C gim
 Elzbieta Zbudniewek
 Igrzyska Młodzieży Szkolnej w pływaniu drużynowym  powiatowy III miejsce
Julia Mikusek, kl. 6 D
Zofia Mikusek, kl. 6 D
Wiktoria Podrażka, kl. 5 A
Natalia Witczak, kl. 6 D
Elzbieta Zbudniewek
       
       
       
       
       
     

 

       
       
   
© ALLROUNDER