Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wyniki konkursów VI-VIII

Szczegóły

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursów

Wyniki konkursów przedmiotowych i artystycznych

Nazwa konkursu

Etap 

Uzyskane wyniki (wyróżnienia)

Nauczyciel przygotowujący
do konkursu 

"Twoje ulubione słowa
w języku obcym" 
szkolny 

I miejsce - Julia Laska kl VIII8b

II miejsce - Olga Gontarek
kl. VIa

III miejsce - Filip Podkański
kl VIIb

Wyróżnienie - Anna Nowak
kl. VId
      i Wiktoria Skorłutowska
kl. VIf

 Konkurs internetowy Maks Matematyczny

ogólnopolski 

wynik bardzo dobry Świerczyński Marcin VIIb

wynik dobry Szczęsny Michał VId 

wynik dobry Stachecki Jakub VIe

Ewa Wasiak

Katarzyna Markowicz 

Dorota Lis

 Konkurs różańcowy Mój różaniec
 szkolny

Miejsce I : Julia Cegiełka VIA
           Wiktoria Skorłutowska VIF

Miejsce II :  Maria Krupińska VIIB

Marcin Świerczyński VIIB         

Miejsce III : Maja Kubik VIIB
            Filip Podkański VIIB 

Katarzyna Lange 
 Szkolny konkurs ortograficzny szkolny 

Filip Poszwiński VIB - Mistrz Ortografii klas VI 

Zakwalifikowani do Międzyszkolnego Konkursu Ortograficznego Na ortograficznej arenie:

Filip Poszwiński VIB

Zuzanna Galek VIA

Natalia Gierach VIC

Agnieszka Komorowska 

A. Komorowska

E. Łopatka

K. Sałkowska

 Ogólnopolskim Konkursie Językowo-Plastyczny "Idiom...ink"
ogólnopolski I miejsce
Wiktoria Skorłutowska
klasa VIf

 
 VIII Międzyszkolny Konkurs Piosenki "Kornelek 2019 - Hity Festiwalowe" miejski

III miejsce

Małgorzata Wierzbicka  klasa VIE 

 Magdalena Radek
Szkolny Konkurs ph. "Gramy kolędy"

I miejsce 
Michał Dolecki, kl. 7a, skrzypce

II miejsce -
Maria Krupińska, kl. 7b, ukulele
i Michał Szczęsny,
kl. 6d, skrzypce

III miejsce -
Wiktoria Skorłutowska, kl. 6f, flet prosty

wyróżnienie  -
Filip Podkański, kl. 7b, trąbka

Magdalena Radek 
 WYNIKI XVI MIĘDZYSZKOLNEGO
KONKURSU ORTOGRAFICZNEGO
 międzyszkolny II miejsce – Zuzanna Galek– klasa VI a
 
Ela Łopatka
II Wojewódzki Festiwal Piosenki w Językach Obcych wojewódzki

III miejsce

Gierach Natalia z klasy VIC

wyróżnienie

Maria Krupińska z klasy VIIB

Magdalena Rade
Szkolny Konkurs Kolęd w Języku Angielskim szkolny I miejsce
  Natalia Gierach  kl. 6c

II miejsce
Małgorzata Wierzbicka 
kl. 6f

III miejsce
 Natalia Sałajczyk  kl. 8a
i Wiktoria Wach 
kl. 8c

wyróżnienie 
Michał Makowski 
kl. 6f
Magdalena Radek
XVI Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny międzyszkolny II miejsce  Zuzanna Galek  klasa VI a  
Konkurs BPK Portret sowy gminny

II miejsce
Olga Gontarek
kl 6a

III miejsce
Adam Radomski
kl 5b

wyróżnienie
Michał Szczęsny
kl 6d

Wojciech Frączek

Agnieszka Czernota

Alfik Matematyczny ogólnopolski I miejsce w woj. i 15 miejsce w kraju
Marcin Świerczyński, kl. 7 B
Ewa Wasiak

Wyniki zawodów / turniejów sportowych

Nazwa konkursu

Etap 

Uzyskane wyniki (wyróżnienia)

Nauczyciel przygotowujący
do konkursu 

13.09.2019 

Czwartki Lekkoatletyczne

XXIV 

miejski 

rocznik 2007

III miejsce w biegu na 60m
- Maszynkiewicz Maria VIa

III miejsce w biegu na 1000m -Płotkowiak Mieszko VIa 

II miejsce w rzucie p.p.
-Cegiełka Julia VIa

Jolanta Doruchowska

Ewa Zdziszyńska-Tasak 

20.09.2019 

Czwartki Lekkoatletyczne

XXIV 

 miejski 

 rocznik 2007 

III miejsce w biegu na 60m 
- Maszynkiewicz Maria VIa

III miejsce w biegu na 60m 
- Mirowski Oskar VIe

II miejsce w biegu na 1000m - Płotkowiak Mieszko VIa

II miejsce w rzucie p.p. - Więcek Wiktoria VIa

III miejsce w rzucie p.p. - Cegiełka Julia VIa

III miejsce w skoku w dal - Mirowski Oskar VIe

 

Jolanta Doruchowska

Ewa Zdziszyńska-Tasak 

Piotr Gierach

27.09.2019

Czwartki Lekkoatletyczne

XXIV 

 
miejski 

 rocznik 2007 

III miejsce w biegu na 60m - Gruchol-Kubuk Bartosz VIe

I miejsce w biegu na 60m - Maszynkiewicz Maria VIe

II miejsce w biegu na 60m - Soboń Weronika VIe

III miejsce w biegu na 60m - Pietrzak Alicja VIa

II miejsce w biegu na 1000m - Płotkowiak Mieszko VIa

II miejsce w rzucie p.p. - Więcek Wiktoria VIa 

Jolanta Doruchowska

Ewa Zdziszyńska-Tasak 

Piotr Gierach

 

 04.10.2019 

Czwartki Lekkoatletyczne

XXIV 

miejski 

III miejsce w biegu na 60m - 

Maszynkiewicz Maria VIe

III miejsce w biegu na 1000m - Płotkowiak Mieszko VIa

III miejsce wrzucie p.p. Więcek Wiktoria VIa

II miejsce w skoku w dal Mirowski Oskar VIe

Jolanta Doruchowska

Ewa Zdziszyńska-Tasak 

Piotr Gierach

 
 Igrzyska młodzieży
w tenisie stołowym
powiatowy 

II miejsce  - dziewczęta Zuzanna Pryk (VIIIa) ,
Kamila Kaczorowska (VIIIa), Oliwia Walentowicz (VIIIa)

IV miejsce - chłopcy 
Piotr Skalski (VIIIb) ,
Adam Gala (VIIIB),
Michał Rybus (VIIIa)

IV miejsce - chłopcy 
Bartosz Gruchol-Kubik (VIe), Szymon Jędrzejewski (VIB) 

 
Igrzyska dzieci
w badmintonie
powiatowy 

III miejsce - dziewczęta
Julita Galińska (VIb),
Dominika Tomczak (VIb), Natasza Markus (VIe),
Wiktoria Zatorska (VIe)

III miejsce - chłopcy 
Szymon Jędrzejewski (VIb), Bartosz Gruchol- Kubik (VIe) 

 
Igrzyska dzieci
w piłce ręcznej
powiatowy  I miejsce - dziewczęta:
Julia Cegiełka (VIa), 
Wiktoria Więcek (VIa),
Nikola Lorenc (VIa),
Urszula Kraszewska (VIa), Wiktoria Trębska (VIc), Weronika Soboń (VIe),
Oliwia Sobczak (VIe),
Maria Maszynkiewicz (VIe), Jagoda Nowakowska (Vf),
Maja Kubik (VII b) 
 
"Dwa ognie" 
organizator - OSiR Skierniewice
 
 powiatowy I miejsce
Bartosz Gruchol-Kubik, kl. VIe
Borys Kopczyński, kl. VIe 
Oskar Mirowski, kl. VIe
Miłosz Sosnowski, kl.VIe

 

p. Karolina Nowakowska 

 Piłka ręczna dziewcząt

powiatowy

I miejsce w Igrzyskach Dzieci w piłce ręcznej dziewcząt

Julia Cegiełka – VIa, Urszula Kraszewska – VIa, Wiktoria Więcek – VIa, Nikola Lorenc – VIa, Wiktoria Trębska – VIc, Jagoda Nowakowska – Vf, Oliwia Sobczak – VIe, Weronika Soboń – VIe, Maria Maszynkiewicz – VIe, Maja Kubik – VIIb

Piłka ręczna dziewcząt

półfinał województwa 

V miejsce w Igrzyskach Dzieci w piłce ręcznej dziewcząt

Julia Cegiełka – VIa, Urszula Kraszewska – VIa, Wiktoria Więcek – VIa, Nikola Lorenc – VIa, Wiktoria Trębska – VIc, Jagoda Nowakowska – Vf, Oliwia Sobczak – VIe, Weronika Soboń – VIe, Maria Maszynkiewicz – VIe, Maja Kubik – VIIb  

XXIV edycja Czwartków Lekkoatletycznych

Igrzyska dzieci w piłce siatkowej

powiatowy

I miejsce

Kopczyński Borys VIe, Sosnowski Miłosz VIe, Mirowski Oskar VIe, Gruchol-Kubik Bartosz VIe, Pietkiewicz Cyprian VIe , Wójcik Patryk VIe,  Stachecki Kuba VIe,  Wypych Jakub VIe,      Więcek Miłosz VIa,     Dolecki Michał VIIa

Piotr Gierach

XXIV edycja Czwartków Lekkoatletycznych

Igrzyska dzieci w piłce siatkowej
półfinał wojewódzki

III miejsce

Kopczyński Borys VIe, Sosnowski Miłosz VIe, Mirowski Oskar VIe, Gruchol-Kubik Bartosz VIe, Pietkiewicz Cyprian VIe , Wójcik Patryk VIe,  Stachecki Kuba VIe,  Wypych Jakub VIe,      Więcek Miłosz VIa,     Dolecki Michał VIIa
Piotr Gierach

XXIV edycja Czwartków Lekkoatletycznych

Igrzyska dzieci w piłce siatkowej
powiatowy

I miejsce

Sobczak Oliwia VIe,
Soboń Weronika VIe,
Ośko Amelia VIe,
Urbaniak Natalia VIe,
Cegiełka Julia VIa,
Więcek Wiktoria VIa,
Kraszewska Urszula VIa,
Krzemińska Lena VIa,
Kowara Nikol VIe,
Murgrabia Jagoda VIe

Jolanta Doruchowska

XXIV edycja Czwartków Lekkoatletycznych

Igrzyska dzieci w piłce siatkowej
półfinał wojewódzki

III miejsce

Sobczak Oliwia VIe,
Soboń Weronika VIe,
Ośko Amelia VIe,
Urbaniak Natalia VIe,
Cegiełka Julia VIa,
Więcek Wiktoria VIa,
Kraszewska Urszula VIa,
Krzemińska Lena VIa,
Kowara Nikol VIe,
Murgrabia Jagoda VIe
Jolanta Doruchowska
   
© ALLROUNDER