• „Mała książka – wielki człowiek”

•             Nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskiej kampanii społecznej „Mała książka – wielki człowiek”, w ramach której przypominamy rodzicom i opiekunom o korzyściach wynikających ze wspólnego, rodzinnego czytania już od najmłodszych lat.
                     Trzeci etap kampanii został przygotowany z myślą o dzieciach rozpoczynających edukację w szkole podstawowej i stawiających swoje pierwsze kroki w nauce czytania. Za sprawą przygotowanej specjalnie dla nich książki chcemy zaprosić pierwszoklasistów do odbycia niezwykłej przygody, jaką jest umiejętność rozpoznawania liter, składania ich w wyrazy i zdania, a w końcu przyjemność czerpana z lektury – tej czytanej przy wsparciu najbliższych, jak i tej odkrywanej samodzielnie.

• Wyniki szkolnego konkursu ph. "Słownik obrazkowy w j. angielskim"

Patryk Wójcik, kl. IVB
            Wiktoria Wojenka, kl. IVA