• Zajęcia pozalekcyjne

      • Koła przedmiotowe i zainteresowań,
        programy własne, zajęcia wyrównawcze
        realizowane w naszej szkole
        w roku szkolnym 2020/2021

        ul. 1 Maja 15

        Lp. Rodzaj zajęć pozalekcyjnych Termin zajęć Nr sali Nauczyciel prowadzący
        1  Koło matematyczne dla klasy I a  środa
         14.30-15.15
        A 4  Bogusława Szmigielska 
        2  Koło matematyczne dla klasy I b czwartek
        15.25-16.10
        A 13   Beata Chmurska 
        3  Koło wiedzy „Wiem więcej” dla klasy I c piątek
        14.30-15.15
        A 2  Genowefa Pogorzelska 
        4  Koło „Artystyczne działania młodego odkrywcy” dla klasy I d poniedziałek
        14.30-15.15
         A 13 Małgorzata Kobierska 
        5  Koło plastyczne „Kolorowa głowa” dla klasy II a  wtorek
        14.30-15.15
        A 12  Edyta Salamon 
        6  Koło matematyczne „Zabawy z matematyką i komputerem” dla klasy II b piątek
        11.40-12.25
        A 1  Ewa Szyszczyńska 
        7  Koło „Trening aktywności twórczej” dla klasy II c piątek
        14.30-15.15
        A 12  Anna Słomkowska-Fal 
         Koło ortograficzne „W krainie ortografii” dla klasy II d piątek
        14.30-15.15
         A 3 Dorota Pawłowska 
         Koło „Pięknie czytam, piszę i liczę” dla klasy II e poniedziałek
        15.25-16.10
         A 3 Elżbieta Bysyngier 
        10   Koło „Skierniewice moje miasto” dla klasy III a wtorek
        13.40-14.25
         A 7 Anna Pońska-Nowak 
        11   Koło matematyczne „Z matematyką przy komputerze” dla klasy III b poniedziałek
        14.30-15.15
        A 1  Izabela Kocęba 
        12   Zajęcia sportowo-rekreacyjne dla klasy III c  czwartek
        12.40-13.25
        Ag 1  Katarzyna Janusz 
        13   Koło plastyczne dla klasy III d czwartek
        15.25-16.10
        A 4  Joanna Strumidło-Urbanek 
        14   Koło ortograficzne „Bliżej ortografii” dla klasy III e poniedziałek
        14.30-15.15
         A 2  Małgorzata Majka
        15  Koło języka angielskiego dla klasy I b, c wtorek
        12.40-13.25
        A 19  Aleksandra Gąsecka 
        16  Koło języka angielskiego dla klasy III b, e  poniedziałek
        9.50-10.30
        A 2  Aleksandra Gąsecka 
        17  Koło języka angielskiego dla klasy III c, d  wtorek
        13.40-14.25
        A 19  Aleksandra Gąsecka 
        18  Koło informatyczne dla klasy IV - programowanie środa
        12.40-13.25 
        A 02   Czyżewski Roman 
        19 Koło informatyczne – robotyka dla klasy V b czwartek
        8.50 - 9.35
        A 02  Czyżewski Roman 
        20  Koło języka angielskiego dla klasy IV a środa
        14.30-15.15 
        A 20  Jolanta Woszczyk 
        21  Koło języka angielskiego dla klasy IV e czwartek
        8.00-8.45 
         A 19 Magdalena Radek 
        22  Zespół wokalny dla klas I-V środa
        8.00-8.45 
        A 29  Justyna Podkoń 
        23  Koło wolontariat misyjny poniedziałek
        13.40-14.25 
        A 01   Urszula Pawlak
        24  Szkolne koło turystyczne „Łazik” dla klas IV-V środa
        13.40-14.25  
         A 18 Tomasz Chadamik 
        25  Szkolny Klub Wolontariatu  1. poniedziałek
        w miesiącu
        13.30- 14.15
        A 19  Marzena Kaczor 
        26 Gimnastyka korekcyjna dla klas II   wtorek
        15.25-16.10
        Ag 2  Ewa Zdzieszyńska-Tasak 
        27 Gimnastyka korekcyjna dla klas III   czwartek
        13.40-14.25
        Ag 1  Katarzyna Janusz 

         

         ul. Kilińskiego 9

        Lp. Rodzaj zajęć pozalekcyjnych Termin zajęć Nr sali Nauczyciel prowadzący
        28  Koło matematyczne dla kl. VII poniedziałek
        8.00 - 8.45 
        B10 Dobrowolska Aneta
        29  Koło matematyczne dla kl. VI wtorek
        8.50 - 9.35
        B10 Dobrowolska Aneta
        30  Koło matematyczne dla kl. VIII przygotowujące do egzaminy ósmoklasisty

        kl. 8a
        wtorek
        8.00 - 8.45
        (co 2 tyg.) 
        kl. 8c
        wtorek
        14.30-15.15

        B 1 Dorota Lis
        31  Koło matematyczne dla kl. VIII przygotowujące do egzaminy ósmoklasisty piątek
        8.00 - 8.45 
         B 4 Beata Muras-Dąbrowska 
        32  Koło matematyczne dla kl. VI  wtorek
        8.50 - 9.35
        B 14 Beata Muras-Dąbrowska  
        33  Koło matematyczne dla kl. IV a poniedziałek
        13.40 - 14.25
        A 20 Janusz Puszcz
        34  Koło języka angielskiego dla kl. VIII przygotowujące do egzaminy ósmoklasisty  czwartek
        14.30 - 15.15 
        B 8   Barbara Czechowska 
        35  Koło z języka angielskiego dla kl. VII a czwartek
        8:50-9:35 
        B 6  Agnieszka Jelonek–Krupińska 
        36  Koło języka polskiego przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty wtorek
        8:00 - 8:45 
        B20   Agnieszka Komorowska 
        37  Koło języka polskiego przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty poniedziałek
        14.30 - 15.15 
         B 10 Elżbieta Łopatka 
        38  Koło języka angielskiego przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty czwartek
        8.00 - 8.45 
         B 6  Agnieszka Jelonek-Krupińska 
        39  Zespół wokalny kl. VI-VIII  piątek
        14.30-16.10 
        B15  Magdalena Radek 
        40  Koło chemiczne  wtorek
        15:15-16:00
        B19    Ilona Koziarska
        41  Koło informatyczne dla kl. VII czwartek
        15.15 - 16.00 
        B17  Misztal Leszek 
        42  Koło robotyki i programowania dla kl. VIII    czwartek
        16:15-17:00 
         B23  Witold Kostrzewski 
        43  Koło języka angielskiego kl. IV a poniedziałek
        13:40-14:25  
        A20   Jolanta Woszczyk  
        44  Koło sportowe dla kl. VI-VII  wtorek
        15.25 - 16.10 
        B gim Elżbieta Markowska  
        45  Koło sportowe dla kl. VII-VIII  kl. VII
        czwartek
        15.25 - 16.10
        Kl. VIII
        środa
        16.10 - 17.00
        B gim Ewa Zdzieszyńska-Tasak 
        46  Koło sportowe - gry zespołowe poniedziałek
        15.15 - 16.00 
         B gim Karol Skrzydło 
        47 Szkolne Koło Sportowe wtorek
        16.00 - 17.00
        B gim Karol Skrzydło
        48  Koło historyczne dla kl. VII wtorek
        14.30 - 15.15
         (co 2 tydz.)  
        B 9  Anna Anwajler 
        49  Koło biologiczno-geograficzne poniedziałek
        15.25 - 16.10
          Wojciech Frączek