Zajęcia pozalekcyjne
Zajęcia pozalekcyjne
Koła przedmiotowe i zainteresowań,
realizowane w naszej szkole
w roku szkolnym 2023/2024ul. 1 Maja 15 (budynek A)
Lp. Rodzaj zajęć pozalekcyjnych Termin zajęć Nr sali Nauczyciel prowadzący 1 Koło matematyczne
"W świecie matematyki" - kl. 1aponiedziałek
800-845A13 Beata Chmurska 2 Koło ortograficzne
„W krainie ortografii” - 1bpiątek
1140-1225A3 Dorota Pawłowska 3 Koło rozwijające zdolności ogólnopoznawcze
w edukacji wczesnoszkolnej "Wiem więcej" - kl. 1cwtorek
1525-1610A2 Genowefa Pogorzelska 4 Koło matematyczne - kl. 2a piątek
1430-1515A1 Izabela Kocęba 5 Koło plastyczne „Kolorowa głowa” - kl. 2b środa
1140-1225A12 Edyta Salamon 6 Koło aktywności twórczej - kl. 2c środa
1340-1425A13 Małgorzata Kobierska 7 Koło matematyczne "Zabawy z matematyką" – kl. 2d wtorek
1525-1610A1 Ewa Szyszczyńska 8 Koło „Pięknie czytam, piszę, liczę" – kl. 3a poniedziałek
1140-1225A13 Ilona Konieczna 9 Koło pn. „Zastosowanie bajkoterapii w pracy z dziećmi
w edukacji wczesnoszkolnej” – kl. 3bpiątek
1525-1610A3 Ewa Grzegorzewska 10 Koło ortograficzne "Bliżej ortografii" - kl. 3c wtorek
800-845A2 Małgorzata Majka 11 Koło matematyczne - 3d wtorek
800-845A4 Bogusława Szmigielska 12 Koło plastyczne „Mali artyści” – kl. 3e środa
1430-1515A4 Joanna Strumidło - Urbanek 13 Zajęcia usprawniające z elementami
gimnastyki korekcyjnejśroda
1525 - 1610gim. Katarzyna Janusz 14 Zespół wokalny wtorek
1615-1700A29 Justyna Podkoń 15 Koło j. angielskiego piątek
1430-1515A19 Agnieszka Jelonek-Krupińska 16 Szkolne Koło Krajoznawczo - Turystyczne "Łazik" czwartek
1430 - 1515A29 Tomasz Chadamik 17 Zajęcia rekreacyjno-sportowe piątek
1430-1515gim. Katarzyna Janusz 18 Koło robotyki-Laboratoria przyszłości środa
950 – 1035A02 Leszek Misztal 19 Zajęcia rekreacyjno-sportowe poniedziałek
1615-1700gim Ewa Zdzieszyńska-Tasak 20 Szkolne Koło Sportowe – gry zespołowe piątek
1140 - 1225gim Elżbieta Markowska 21 Szkolne Koło Sportowe „Gry i zabawy ruchowe” czwartek
800-845gim Karol Skrzydło 22 Zajęcia ogólnorozwojowe wtorek
1520-1605gim Dobrosława Woźniak 23 Koło osobistego rozwoju poniedziałek
1430 - 1515A23 Agnieszka Węcławiak ul. Kilińskiego 9 (budynek B)
Lp. Rodzaj zajęć pozalekcyjnych Termin zajęć Nr sali Nauczyciel prowadzący 1 Koło fizyczne "Bliskie spotkania z fizyką" wtorek
800 - 845B20 Dariusz Kłosiński 2 Koło fizyczne "Bliskie spotkania z fizyką" czwartek
800 - 845B20 Dariusz Kłosiński 3 Koło informatyczne „Laboratorium przyszłości” piątek
1430 - 1515B18 Artur Błażejewski 4 Koło chemiczne środa
1340 - 1425B19 Ilona Koziarska 5 Koło chemiczne czwartek
800 - 845B19 Ilona Koziarska 6 Koło teatralne środa
850 – 935B6 Marzena Kaczor 7 Koło matematyczne przygotowujące
do egzaminu ósmoklasistyśroda
1340 - 1425B10 Dorota Orłowska 8 Koło j. polskiego przygotowujące
do egzaminu ósmoklasistyczwartek
800-845B9 Marzena Kaczor 9 Koło j. angielskiego przygotowujące
do egzaminu ósmoklasistyponiedziałek
1430-1515B8 Barbara Czechowska