• Zebrania z rodzicami

• Drodzy Rodzice,

zapraszamy na zebrania z rodzicami w formie stacjonarnej:

- 10.05.2022 r. (wtorek) godz. 17.00 - kl. I A, I C, I E, II B, III A, III B, III D

- 11.05.2022 r. (środa) godz. 17.00 - kl.  I B, I D, II A, II C, II D, III C, III E

- 12.05.2022 r. (czwartek) godz. 17.00 - kl.  IV-V

- 13.05.2022 r. (piątek) godz. 17.00 - kl.  VI-VIII

Informujemy, że po zebraniach z wychowawcą, w godzinach od 18.00 do 19.30 będą dostępni wszyscy nauczyciele.

• Rozgrzewka na wf'ie kl. 1d i 2d

• Wychowawczynie klasy 1d Ewa Grzegorzewska  oraz 2 d Małgorzata Kobierska wprowadziły dość nietypową rozgrzewkę, bo kto powiedział,  że rozgrzewki muszą być nudne😊 najpierw nauka podstawowych kroków do tańca BACHATA, a później rozgrzewka przy muzyce latino 😊👍

• Solidarni z Ukrainą - lekcja w kl. 1b

• Klasa 1b uczestniczyła w pogadance na temat sytuacji na Ukrainie. Nauczyciel wzmocnił poczucie bezpieczeństwa oraz wskazał sposoby radzenia sobie w trudnej sytuacji, w obliczu obciążenia i strachu. Poinformował również, jak możemy pomóc społeczności ukraińskiej biorąc udział w akcji charytatywnej samorządu uczniowskiego.

• Pomóżmy zwierzętom

• Drodzy uczniowie, rodzice i nauczyciele!

Zwracamy się z prośbą o dary w postaci karmy dla zwierząt, które przyjeżdżają do nas z Ukrainy wraz ze swoimi właścicielami. Wystarczy jedna mała puszka dla pieska czy kotka, mała paczka suchej karmy, ziarno lub granulat dla innych zwierząt. Potrzeba niewiele, ale jeżeli każdy z nas kupi jedną małą rzecz, to wystarczy.

Zachęcamy do udziału w akcji. Zbiórka trwa zarówno w budynku przy ul. 1 Maja (sala 02), jak i przy ul. Kilińskiego (sala 4).

Dziękujemy za Wasze dobre serca.

• Pomoc dla Ukrainy

• Pomagamy jak możemy. Uczniowie Szkolnego Koła Wolontariusza segregują dary, które następnie przekazywane są do Ośrodka Sportu i Rekreacji w Skierniewicach. Wspomagamy w taki sposób zbiórkę darów w mieście, które już są przygotowane do transportu. Po jednym dniu w naszej szkole udało się przekazać 12 pełnych kartonowych pudeł żywności, ubrań, mydeł, chusteczek dla dzieci, konserw, makaronów, i innych produktów.

Dziękujemy Wam wszystkim: uczniom, rodzicom i nauczycielom, którzy biorą udział w naszej akcji.

Akcja trwa cały czas.