• Realizacja projektu e-Twinning

Christmas Around the World

W roku szkolnym 2020/2021 nasza szkoła zrealizowała projekt językowy Christmas Around the World. Były to działania prowadzone w całości w języku angielskim. Naszymi krajami partnerskimi były CHORWACJA, FRANCJA, HISZPANIA, LITWA, NIEMCY, PORTUGALIA, RUMUNIA, TURCJA, UKRAINA, WŁOCHY.

Uczniowie podczas trwania projektu wykonywali szereg  zadań z poszczególnych sprawności językowych. Głównym celem projektu było nie tylko utrwalanie słownictwa, ale i wykazanie się pomysłowością ,wyobraźnią i zdolnościami plastycznymi. Każdy kraj przygotowywał kartki świąteczne, prezentacje  i nagrania życzeń i piosenek  w języku angielskim.

Dzięki koordynacji nad projektem E-Twinning młodzież rozwinęła się językowo. W ramach projektu  Nasi uczniowie mogli  zapoznać się z podobnymi  pracami  i zadaniami  wykonanymi  przez zagranicznych kolegów .

Myślę ,że to doświadczenie jest  bardzo cenne i  zaprocentuje przy realizacji kolejnych projektów anglojęzycznych.

Dziękuję za zaangażowanie i gratuluje sukcesu. Jednocześnie zapraszam do udziału w kolejnych projektach

Koordynator projektu:Barbara Przybył

Relacje i nasze prace (życzenia, pioseneki, kartki, wspaniała prezentacja w języku angielskim) i więcej zdjęć na stronach:

Oto próbka naszych dziań!

• Wyniki konkursu „Orzeł Języka Angielskiego” online

• Mamy zaszczyt poinformować, że wśród lauretów Konkursu

„Orzeł Języka Angielskiego” online

w roku szkolnym 2020/2021 (sesja jesienna)
            znaleźli się uczniowie z Naszej szkoły.

Gratulujemy!

Ponadto uczestnik, który jednocześnie został laureatem konkursu i uzyskał najwyższy wynik w szkole otrzymuje możliwość bezpłatnego udziału w Ogólnopolskich Konkursach „Orzeł” ze wszystkich przedmiotów, do których Nasza szkoła przystąpi w sesji wiosennej w roku szkolnym 2020/2021.

Wyniki: (Maksymalna liczba punktów możliwych do zdobycia: 26)

Irena Bagdasaryan klasa 1 - 17 punktów
            Mateusz Maj klasa 2 - 22 punkty laureat, V miejsce w kraju