• Osiągnięcia uczniów kl. I-III w bieżącym roku szkolnym

      • Nazwa konkursu Etap Uzyskane wyniki Nauczyciel przygotowujący
        do konkursu / opiekun
               
               
               
               
               
               
               
               
      • Osiągnięcia uczniów kl. IV-V w bieżącym roku szkolnym

      •        
         

                             Nazwa konkursu       Etap                      Uzyskane wyniki Nauczyciel przygotowujący
        do konkursu / opiekun
        Igrzyska Dzieci - Badminton Chłopców
         powiatowy                           III miejsce
        Jakub Winciorek  klasa V b

         p. E. Zdzieszyńska- Tasak
                                Igrzyska Dzieci
         - Indywidualne Biegi Przełajowe Dziewcząt
         powiatowy                          II miejsce
        Michalina Staniak klasa V b
                                IV miejsce
        Nikola Dyjasińska  klasa V d
                               V miejsce
        Wiktoria Maszynkiewicz klasa V c
          p. E. Zdzieszyńska- Tasak
                                Igrzyska Dzieci
         - Indywidualne Biegi Przełajowe Dziewcząt
         wojewódzki                       miejsce  26
        Wiktoria Maszynkiewicz  klasa V c
                             miejsce 45
        Michalina Staniak klasa V b
                             miejsce 54
        Nikola Dyjasińska  klasa V d
         p. E. Zdzieszyńska- Tasak
        Igrzyska Dzieci
         - Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt
           powiatowy                      I miejsce
        Michalina Staniak klasa  V b   
        Wiktoria Seliga klasa  V d 
        Wiktoria Maszynkiewicz klasa V c   
        Zofia Krzemińska  klasa V b     
         p. Piotr Gierach
               Igrzyska Dzieci - Piłka ręczna dziewcząt   powiatowy                    III miejsce
        Karolina Meszka 5 a
        Julia Kurosadowicz 5 b
        Pola Dudek 5 d
        Wiktoria Seliga 5 d
        Nikola Dyjasińska 5 d
        Karolina Czajka 5 d
         p. E. Zdzieszyńska- Tasak
               
               
               
               
               
               
               
               
               
               

         

         

      • Osiągnięcia uczniów kl. VI-VIII w bieżącym roku szkolnym

      •                   Nazwa konkursu       Etap                        Uzyskane wyniki Nauczyciel przygotowujący
        do konkursu / opiekun
                Sztafetowe Biegi Przełajowe  powiatowy                             I miejsce
        Czerwińska Antonina - klasa VIII D
        Kulawiak Sylwia - klasa VIII B  
        Lesiak Weronika - klasa VIII B  
        Łopatka Marcelina - klasa VIII A
        Płotkowiak Nel - klasa VII A
        Szostek Monika - klasa VIII D  
             p.  D. Woźniak
         
                           Igrzyska Dzieci 
         - Indywidualne Biegi Przełajowe Dziewcząt
         powiatowy                           I miejsce
        Antonina Krzemińska klasa VI c
                                 III miejsce
        Malina Nowakowska klas VI c
         p. E. Zdzieszyńska- Tasak
                          Igrzyska Dzieci
         - Indywidualne Biegi Przełajowe Dziewcząt
         wojewódzki                          miejsce  17
        Antonina Krzemińska klasa VI c
                          
          p. E. Zdzieszyńska- Tasak
               Igrzyska Dzieci - Badminton Chłopców  powiatowy                          III miejsce
        Przemysław Cieśla klasa VII b

         p. E. Zdzieszyńska- Tasak
                    Igrzyska Młodzieży Szkolnej 
                       - Badminton Dziewcząt
         powiatowy                          III miejsce
        Julian Kubik klasa VII a
        Igor Grudka VII b

         p. E. Zdzieszyńska- Tasak
             Igrzyska Dzieci - Badminton Dziewcząt 
         powiatowy
                              I miejsce
        Dominika Grochowska klasa VI a
        Aleksandra Mozga klasa VI a
        Zuzanna Przygoda klasa VI b
        p. E. Zdzieszyńska- Tasak 
                                 Igrzyska Dzieci
             - Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt  
         powiatowy                      I miejsce
        Antonina Krzemińska klasa VI c
        Antonina Mike  klasa VI c
        Malina Nowakowska klasa VI c
          p. Piotr Gierach
               Igrzyska Dzieci - Piłka ręczna dziewcząt  powiatowy                    III miejsce
        Aleksandra Mozga klasa 6 a
        Nikol Wartalska 6 a
        Maja Niemiec 6 c
         p. E. Zdzieszyńska- Tasak
                       Igrzyska Dzieci w unihokeju                      IV miejsce
        Kacper Dziedzic klasa VI c
        Brajan Kryczka  klasa VI c
        Marcel Popek klasa VI c
        Tomasz Gąsecki klasa VI c
        Jan Rokicki klasa  VI b
        Patrzyk Wójcik klasa VI b
        Filip Pawlik klasa VI b
         p. K. Janusz
               
               
               
               
               
               
               
               
               
    • Podsumowanie osiągnięć uczniów