• Obiady

•  ZASADY KORZYSTANIA ZE STOŁÓWKI SZKOLNEJ

1.  Stawka za obiad wynosi  4,50 zł.
        2.  Zapisy na stołówkę dokonywane są poprzez aplikację "Zamów posiłek": https://aplikacja.zamowposilek.pl/open_registration (filmy instruktażowe znajdują się poniżej).
        3. Po zarejestrowaniu się należy dodać dziecko/dzieci do grupy stołowników.
        4. System działa na zasadzie przedpłat, to znaczy aby móc zamówić posiłki należy najpierw dokonać wpłaty zaliczki, a potem złożyć zamówienie. (Sama wpłata nie oznacza złożenia zamówienia.)
        5. Pieniądze należy wpłacać na konto szkoły. Druk wpłaty jest generowany automatycznie po przejściu do menu "Rozliczenia", następnie
          w Kroku 1 po wpisaniu kwoty, którą chcecie Państwo wpłacić na konto i kliknięciu na zielony przycisk "Dokonaj przedpłaty przelewem". Następnie klikamy przycisk "Pobierz druk". W niedługim czasie zostanie uruchomiona płatność elektroniczna bezpośrednia.
        6. Czas oczekiwania na pojawienie się wpłaconej zaliczki na obiady w systemie Zamowposilek.pl wynosi ok. 2 dni. Zależne jest to od czasu przesłania i przeksięgowania pieniędzy pomiędzy bankami. Prosimy więc o wpłacanie zaliczek na posiłki odpowiednio wcześniej - na co najmniej 2 dni przed dokonaniem zamówienia (3 dni w przypadku weekendów).
        7. Nieopłacenie obiadów w ww. terminie uniemożliwi dokonanie zamówień.
        8. Po ukazaniu się wpłaconej kwoty na koncie "Zamów posiłek" należy dokonać Zamówień, korzystając z opcji "Pojedyncze zamówienie"
          lub z opcji "Kalendarz zamówień". Za każde zamówienie z konta zostanie pobrana kwota 4,50 zł.
        9. W przypadku doraźnej nieobecności (choroba, wycieczka, zawody sportowe, itp.) ucznia korzystającego z obiadów można do godz. 9.00
          w dniu nieobecności anulować zamówienie. Po anulowaniu zamówienia, kwota 4,50 zł za posiłek zostaje zwrócona.
        10. Obiady nieodwołane do godz. 9.00 danego dnia podlegają pełnej odpłatności.
        11. W miesiącu grudniu i czerwcu prosimy o dokonanie zamówień w taki sposób, aby konto zostało wyzerowane (konto = "0,00 zł").
        12. Uczniowie, którzy mają nie rozliczone obiady z lat (miesięcy) ubiegłych będą mieli naliczone przez system zaległości, co uniemożliwi
          dokonanie zamówień. Należy wtedy spłacić zaległości i przelać dodatkową kwotę, która umożliwi dokonanie zamówień.
        13. Każdy ze stołowników otrzymuje identyfikator w postaci elektronicznego chip'a. Chip przyspiesza wydawanie posiłków.
        14. Pierwszy identyfikator uczeń otrzymuje bezpłatnie.
        15. W przypadku, kiedy uczeń zapomni identyfikatora, przy okienku wydawczym podaje swoje nazwisko i imię i na tej podstawie jest mu wydawany posiłek.
        16. Zagubienie identyfikatora należy zgłosić w kuchni. Nowy identyfikator zostanie wydany po uiszczeniu opłaty 3 zł.
        17. Uczniowie korzystają z posiłków na wyznaczonych przerwach wg harmonogramu znajdującego się poniżej.
        18. Obowiązkiem stołowników jest stosowanie się do zasad zawartych w "Procedurze zachowania się na stołówce szkolnej" (do pobrania poniżej).
        19. W przypadku rezygnacji z posiłków, należy uiścić zaległości i dokonać zwrotu identyfikatora. W przypadku nadpłaty na koncie, kwota zostanie zwrócona na podane w systemie konto użytkownika. Konto zostanie zablokowane.
        20. Wpłaty za obiady można dokonywać wyłącznie przelewem na konto szkoły:  80 1020 3352 0000 1002 0193 3795.
        21. W tytule opłaty należy podać numer identyfikacyjny użytkownika (podany na druku wpłaty) i jego nazwisko i imię.

• Dokumenty do pobrania