• Samorząd Uczniowski

        • Skład Samorządu Uczniowskiego
          w roku szkolnym 2020/2021

          Przewodnicząca: Natalia Gierach, klasa 8c

          Zastępcy – Budynek A
          Dominika Majewska 5a
          Marika Markus 5e

          Zastępcy – Budynek B
          Alex Sigva, klasa 8a
          Maria Latasiewicz, klasa 8b

          Przewodniczący samorządów klasowych
          Klasa 4a – Zofia Godlewska
          Klasa 4b – Julia Kurosadowicz
          Klasa 4c – Lena Stefańska
          Klasa 4d – Amelia Dudek
          Klasa 4e – Olaf Oświeciński
          Klasa 5a – Dominika Majewska
          Klasa 5b – Szymon Urbaniak
          Klasa 5c – Marcel Popek
          Klasa 5d – Maja Muruk
          Klasa 5e – Marika Markus
          Klasa 6a – Katarzyna Borkowska
          Klasa 6b – Zuzanna Kubik
          Klasa 6c – Szymon Ignaczewski
          Klasa 7a – Tomasz Pawlik
          Klasa 7b – Jakub Ciężarek
          Klasa 7c – Nina Kubicka
          Klasa 7d – Antonina Czerwińska
          Klasa 7e – Sabina Major
          Klasa 7f – Aleksandra Markowicz
          Klasa 8a – Miłosz Więcek
          Klasa 8b – Maria Latasiewicz
          Klasa 8c – Natalia Gierach
          Klasa 8d – Tomasz Jachimowski
          Klasa 8e – Michalina Jurkowska
          Klasa 8f – Antonina Pejska
           

          Funkcję opiekunów Samorządu Uczniowskiego sprawują:

          Budynek A

          p. Iwona Tartanus
          p. Katarzyna Markowicz

          Budynek B

          p. Agnieszka Jelonek-Krupińska
          p. Wojciech Frączek

           

        • Poczet sztandarowy

        • Klasa 8a
          1. Julia Cegiełka
          2. Urszula Kraszewska

          Klasa 8b
          1. Julita Galińska
          2. Maria Latasiewicz

          Klasa 8c
          1. Martyna Meszka
          2. Natalia Gierach

          Klasa 8d
          1. Karol Kiełczyński
          2. Tomasz Jachimowski
          3. Andżelika Kondrat

          Klasa 8e
          1. Bartosz Grochol-Kubik
          2. Natasza Markus
          3. Oliwia Sobczak
          4. Oskar Mirowski
          5. Jakub Stachecki

          Klasa 8f
          1. Wiktoria Skorłutowska
          2. Kacper Gajos
          3. Kalisiak Wiktor

          Funkcję opiekunów Pocztu sztandarowego sprawują:

          p. Katarzyna Lange
          p. Tomasz Chadamik
          p. Wojciech Frączek
          p. Czyżewski Roman

           

    • Dokumenty do pobrania