• Niedziela Misyjna

     • Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Niedziela misyjna.

            Uczniowie SPnr 2 w Skierniewicach w Niedzielę Misyjną 18.10.2020 przygotowali oprawę liturgiczną. Natalka Kazanowska kl VI przeczytała czytanie. Sylwia Pachecka kl VI przeczytała modlitwę powszechną. W darach do ołtarza zanieśli owoce by praca Kaplanow przynosiła owoce. Kwiaty do dekoracji Kosciola. Zeszyty, by dzieci na misjach mogły chodzić do szkoły.Opiekun Urszula Pawlak. 

     • Igrzyskach Dzieci (klasy 4-6) w Tenisie Stołowym

     • Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Igrzyska w tenisie stołowym.

           Miło mi poinformować, że uczennice naszej Szkoły zajęły II miejsce w Igrzyskach Dzieci (klasy 4-6) w Tenisie Stołowym. Marcelina Łopatka i Anna Mereshchcenko we wtorek 13 października wzięły udział w zawodach Szkolnego Związku Sportowego w Tenisie Stołowym dziewcząt. 

           Po dobrej grze i wzorowej postawie zajęły II miejsce i tylko przez epidemie nie pojada na półfinał wojewódzki do Białej Rawskiej gdzie dotychczas uczestniczył mistrz i wicemistrz rozgrywek. Nasze II miejsce wśród 7 skierniewickich szkół podstawowych to świetny wynik.

      BRAWO DZIEWCZĘTA :)

     • Wyjazd integracyjny 4d

     • Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Wyjazd integracyjny.

          2.10.2020 Pani Barbara Przybył zorganizowała wyjazd integracyjny dla swojej klasy. Spotkanie odbyło się na Budach Grabskich. Wszyscy świetnie spędzili czas na zabawie i rozmowie.Zobaczcie sami…

     • Indywidualne Biegi Przełajowe

     • Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Zdjęcia szkoły.

           W Piątek 18 września uczniowie naszej Szkoły wzięli udział w Indywidualnych Biegach Przełajowych, których organizatorem był Szkolny Związek Sportowy.

           W kategorii klas 4-6 (Igrzyska Dzieci) bardzo dobre - V miejsce, zajęła Antonina Czerwińska!!! Miejsce Antosi dało jej awans do Finałów Wojewódzkich w Bełchatowie (29.09.2020r.).

           Równie dobry wynik i awans do Finałów uzyskał Mieszko Płotkowiak, który w swoim biegu na 1500 metrów (klasy 7-8, Igrzyska Młodzieży Szkolnej) zajął IV miejsce!!!

           Nadmienić należy, również dobre występy Wiktorii Podrażki, która zajęła miejsce VII (klasy 7-8) i Oskara Mirowskiego, który zajął miejsce VI (klasy 7-8). Obie osoby znalazły się na liście rezerwowej i wciąż mają szanse na wyjazd do Bełchatowa na Finał Wojewódzki w Biegach Przełajowych.