• Zapraszamy do obejrzenia prezentacji Natalii Gierach, uczennicy klasy 7c.

Prezentacja, wykonana w języku angielskim, prezentuje Dzień Dziecka w różnych krajach świata.

Children___s_Day.ppsx - kliknij na link, aby obejrzeć prezentację

• Realizacja projektu eTwinning

• „Dzieci Świata - Children of the world”

W roku szkolnym 2020/2021 nasza szkoła zrealizowała projekt językowy "Dzieci Świata - Children of the world".    Były to działania prowadzone w całości w języku angielskim. Naszymi krajami partnerskimi były Mołdawia, Turcja, Rumunia i inne.
               Uczniowie podczas trwania projektu wykonywali szereg  zadań z poszczególnych sprawności językowych.
               Głównym celem projektu było nie tylko utrwalanie słownictwa, ale i wykazanie się pomysłowością, wyobraźnią i zdolnościami plastycznymi. Każdy kraj przygotowywał filmiki, prezentacje dotyczące flagi, hymnu, strojów regionalnych i ogólnego przedstawienia siebie i szkoły.
               Dzięki pracy nad projektem E-Twinning młodzież rozwinęła się językowo. W ramach projektu  nasi uczniowie mogli  zapoznać się z podobnymi  pracami  i zadaniami  wykonanymi  przez zagranicznych kolegów .
               Myślę, że to doświadczenie jest  bardzo cenne i  zaprocentuje przy realizacji kolejnych projektów anglojęzycznych.

Barbara Przybył